Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztre ha az van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztre ha az van írva, hogy bármelyik napszakban, akkor nem baj, hogy nem reggel csináltam meg, hanem délután?

Figyelt kérdés

És hány % hogy biztos eredményt mutat a teszt?

Ha negatív lett, hihetek neki?

Ha jól emlékszem az volt ráírva, hogy érzékeny teszt, talán 25-ös.


2011. dec. 22. 14:27
 1/3 LadyLee ***** válasza:

Nincs nagy okod aggódni, de valóban célszerűbb reggelente elvégezni.


Ha nagyon parázol, néhány nap múlva csinálj még egyet, lehetőleg reggel. De leginkább próbálj megnyugodni. Kicsit az esélye, hogy a negatív teszteredmény ellenére terhes vagy.

2011. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegtájékoztatóban minden le van írva amit tudnod kell. A "bármelyik napszakban" kifejezés a délutánt is magába foglalja. Nem értem miért nem hiszed el amit olvasol. Ne parázz már annyira. Ha terhes lennél azt a tesz kimutatta volna.
2011. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

egyébként meg szokott jönni csak kicsit máshogy és ezért aggódtam.

lehetséges hogy azért volt kicsit más a menzeszem mert elkezdtem nemi életet élni?

2011. dec. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!