Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeptemberben be kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptemberben be kellett vennem egy 72 órás tablettát (elszakadt a gumi), utána októberben és novemberben is megjött, a megszokott időben, viszont most nem. Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés
Már 15 napja késik.Tudom, hogy teljesen összekuszálja a tabletta a hormonháztartásomat, de baba még sajnos nem lehet. Gondoltam arra is, hogy a vizsgaidőszak miatt többet stresszelek, hajnali 3-ig, 4-ig ébren vagyok, mert tanulok. Lehet, hogy ez is közrejátszik. A barátommal mindig védekezünk, az elejétől a végéig, szóval nem valószinű, hogy terhes vagyok. (Csináltam tesztet is, hátha valami "gáz" volt, és nem vettük észre, de negativ lett.) Valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat, előre is! (A "menj orvoshoz" tartalmú kommentekre előre válaszolnék: Az ünnepekre való tekintettel szabadságon van a nőgyógyászom, legközelebb január elején tudok elmenni hozzá.)
2011. dec. 22. 23:27
 1/5 anonim válasza:
Igaziból megválaszoltad a saját kérdésed. Volt már ilyen egyik ismerősömnél, de aztán minden oké lett. Nyugi, nem lesz semmi gond. :)
2011. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Csak megnyugtatóbb tudni, hogy mással is történt hasonló. (És ezt nem kárörvendésből irom, hanem mert tényleg megnyugtat, aminek örülök. :))Persze ha januárig még mindig nem jön meg, evidens, hogy elmegyek kivizsgálásra.

2011. dec. 22. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt amikor nagyjából beállt, és amikor közép iskolába mentem 9 hónapot késett (persze nem baba miatt :D )

Nem tudom, hogy az új környezet miatt, vagy mert keveset ettem, kb 10 kilót fogytam abban az évben pedig nem fogyókúráztam.

Aztán tavaly, amikor már megint, szinte csak pár napok voltak az elcsúszások (sose volt egy svájci óra pontosságú menzeszem) elkezdett késni, de ilyen 10 vagy akár több napokat, barátom mindig tök ideges volt, jobban mint én :D És minden hónapban csinálhattam két terhességi tesztet. Pedig nem volt stresszes időszakom, nem is fogytam, semmi. Végül fogamzásgátlót írattam fel, ami amúgy is jól jött :D És most már rendszeres, és napra pontosan tudom, hogy mikor kell megjönnie :)

2011. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a válaszodat! :)

Nekem ezelőtt mindig 6-án vagy 7-én jött meg, szóval elég pontos volt, tabletta nélkül is. Fog.gátlót nem szeretnék szedni, de mindig védekezünk óvszerrel, amivel se nekem, se a barátomnak nincs semmi baja. :)

2011. dec. 22. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtuk a babaprojektet mindig késett. Azelott pontosan 28 napra jott meg. Minden honapban reménykedtem hátha baba van, de nem. 7 honap után estem teherbe. Szulés után pár honapig pontos volt, de vagy 3 honapja akár a 40.napra jott meg. Ezt meguntam és felirattam fogamzásgátlot. Szerintem is a stressz az oka.


25N

2011. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!