Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj, ha nem a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem a menstruációm ideje alatt kezdtem el szedni a Symicia fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert kb 3 hónapja nem jött meg és már nem szerettem volna tovább várni. Voltam nőgyógyásznál és azt mondta hogy nincs semmi bajom és felírta ezt a fogamzásgátlót. Így később fog használni? Ha igen, mennyivel?
2011. dec. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát de neked nincs is mensid, ahogy írod. Nem azért adta a doki, hogy hormonálisan helyrehozzon?
2011. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt szerintem kevés eséllyel találsz olyat, aki nem a mensi alatt kezdte el szedni, szerintem hívd fel a dokit!
2011. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne semmi bajod, akkor menstruálnál!!!!

Olyan nincs, hogy vki 3 hónapig nem menstruál és nincsen semmi baja.

Mennyi időre adta a tablettát? Mit mondott, meddig kell szedned?

2011. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pont ma voltam dokinál az egyik bnőmmel és mind a kettőnknek ezt írta fel és azt mondta a doki,h a menstruáció első napján kell beszedni az elsőt.A bnőmnek két hónapja késik és nála se találtak semmit,de neki írt fel a doki vmi más gyógyszert,amitől elvileg meg kell,h jöjjön neki.500 Ft környéki gyógyszert írt fel neki,két hétig vagy meddig kell szedni reggel este kettőt és utána kell megjönnie.
2012. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!