Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha másnap bevettem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másnap bevettem az esemény utáni tablettát, és most 5 napja késik a menzeszem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkeztünk és persze védekeztünk is de az óvszer kiszakadt és rögtön másnap elmentünk venni eseményi utáni tablettát!Be is vedtem,ahogy kiszámoltam nem volt peteérésem,de 5 napja késik a menzeszem a barátom szerint túl stresszelem a dolgot ugyanis csak ezen jár az eszem és iszonyatosan ideges vagyok....Sokszor érzem úgy,h menstruációs görcseim vannak de mégsem jön meg!Lehet,h terhes vagyok?????segítsetek!!:(
2007. júl. 27. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elöször is nyugodj meg,mert azzal h csak turbózod magad,az nem segítessz magadon!

Másodszoris;ha nagyon ideges vagyok nekem legalább egy hetet késik,ez bizony a mi hibánk.

Bevetted a tablettát,így nem valószínű h bármi baj van,lehet h csak a stressz,de azt javaslom h ha késik még 2-3 napot akkor mnej el a nőgyógyászodhoz,h biztosat tudjon mondani.

Ne idegeskedj,kicsi a valószínűsége h terhes vagy!

2007. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. nem volt peteérésed

2. védekeztetek, igaz, kiszakadt az óvszer, de így is jelentősen kevesebb sperma juthatott beléd, mint "amúgy

3. bevetted az esemény utánit

ha engem kérdezel, nyugodt lehetsz :)

2007. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az esemény utáni tabletta sem 100%-os módszer. Ráadásul megzavarja a hormonháztartásodat.

Elég ha 1 kisfickó célba ér, abból már lehet terhesség.

Sajna a peteérést nem lehet csak úgy kiszámolni, és az előtte ill. utána történő akció is lehet eredményes.

Azt hiszem most nem nyugtattalak meg.

Az idegeskedés szintén megzavar mindent. Okozhatja az általad leírt panaszokat. Mindenképp vegyél tesztet.

Még egy jó tanács, tanuljátok meg helyesen felhúzni az óvszert, sok stresszt megspóroltok vele.

2007. júl. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!