Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért késik a menzeszem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért késik a menzeszem? Fogamzásgátlót szedek

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 4 hónapja. Eddig mindig úgy volt hogy a 7 napos szünetben a 4. napon jött meg(kedden) de ma csak egy kis vérfolt volt.. 1 hete voltam rákszűrésen és ott az orvos ugyebár kivizsgált, de akkor a gépen láthatta volna hogy terhes vagyok,nem? vagy ez normális hogy csúszik a menzeszem? a 7 napod szünetben változhat még hogy mikor jön meg ? ja és minden nap beszedtem normálisan , volt mikor hánytam de az órákkal utána volt jóval a bevétel után.
2011. márc. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem katasztrófa, ha csúszik, előfordul. Akkor van baj, ha egyáltalán nem jön meg a szünetben.
2011. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) mert eddig 4 hónapig nem volt gond
2011. márc. 29. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked rákszűrést ultrahanggal csináltak?:o

Nekem eddig csak kenetvétellel,de mindegy:S :D

Az együttlét utáni 14.napon végezz el egy terhességi tesztet.Addig pedig ne szexeljetek.

2011. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megjött :) de mért baj ha ultrahanggal csinálták? kenetet is vett de ultrahangon is bevolt kapcsolva..
2011. márc. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!