Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek fogamzasgatlot szedni mert van egy baratnom es anyira meghizott tole. Mindig kis sovanyka volt . Most meg huuu. Vajon mindenkire igy hat vagy csak attol fug hogy milyen a gyogyszer?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéntől is és a gyógyszertől is függ. Én sok sok mindekit ismerek, aki ettől hízott meg, és sok egyéb rosszat hallottam róla. Én sem merek szedni, pedig 2éve párkapcsolatban élek, de nem nagyon szeretném elkezdeni szedni...

20/L

2009. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hízok sajna, mert piszkosul nagy étvágyat csinált a gyógyszer, ráadásul most még B6-ot is írt mellé a doki, ami még jobban megdobja az étvágyat... Ha meg tudod állni, hogy nekiess a hűtőnek, nem lehet gond. Amúgy én Lindynettet szedek. Egyébként a legtöbb fog.gátlótól "hízol", mert vízvisszatartó hatása van, bár van már olyan is, ami nem engedi felgyülemleni (yasminelle). Egyébként nekem majd minden létező mellékhatás kijött és még mindig szenvedek (ma kezdem az 5. levelet), de a doki eddig nem írt másikat :S
2009. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nővérem van, mindhárman átlagos testalkatúak voltunk, ők elkezdtek fog.gátlót szedni... jól meg is híztak! Én sosem szedtem, bár nem azért, mert nem akartam hízni. Épp ez az, hogy én meg akartam volna, mert mindig 45 kg voltam, de dohányoztam és amellé nem mertem, azt mondták kockázatos. Szóval ők elhíztak tőle, és most már hiába nem szedik, valahogy nem megy le róluk egy kiló sem.

De gondolom ez azért gyógyszer, testalkat és hajlam függő is. Próbálj olyat felíratni, ami kevesebb hormont tartalmaz.

2009. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak magas hormontartalmútól lehet hízni! Én lindynettet szedek, legalacsonyabb hormontartalmú, mégis hízok.
2009. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon régen szedem és nem híztam. Nem a hormontartalomtól függ, hanem a vízvisszatartó képességtől. A yasminell, yadine még enyhén vízhajtó is, nem engedi felgyűlni a vizet, nem hízol tőle.

(Igaz ezek a drágábbak is)

2009. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat.hat azt hiszem nem fogok szedni tabletat.:P:P
2009. máj. 20. 10:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan 2 éve szedem és max 4-5kg ot híztam:)Talán ennyi kellett is:D Amúgy yasminelle-t szedek.De van olyan barátnőm aki rengeteget hízott épp most vált tabit.De olyan barinőm is aki szintén semmit se hízott max pár kg-t:)
2009. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ellentétben az előttem szólók többségétől egyáltalán nem híztam. Sőt, talán mondhatni fogytam is. Mondjuk hozzátartozik, hogy elég pörgős az életem, folyton jövök-megyek, rohangálok, így a hűtőre sem tudtam ráakaszkodni. Mégis abbahagytam a szedését, mert hosszútávon borzalmas mellékhatásai voltak. A legdurvább a hangulatingadozások, ami a végén a kapcsolatomat is majdnem gallyra vágta. Kiderült, hogy az extra hormon és vitaminhiány kombinációjától volt az egész. Bogyó nélkül sokkal jobb, bár még sok idő mire gondolom minden visszaáll az alaphelyzetbe, de a kedvem máris sokkal jobb.:) Jah, Lindynette-t szedtem.
2009. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ertem..mindig is azon voltam hogy ne hizak.egy kg is megorit:D:D
2009. máj. 20. 11:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszertől hízol, hanem attól, hogy kicsit erősebb lesz az étvágyad tőle. Nem kell megrohanni a hűtőt, ahogy az előttem lévők is írták. Egyébként változó, én nem híztam tőle. Ja meg gondolj bele, ha nem védekezel megfelelően és terhes leszel akkor nem csak egy-két kiló jön majd fel :D
2009. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!