Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek fogamzasgatlot szedni mert van egy baratnom es anyira meghizott tole. Mindig kis sovanyka volt . Most meg huuu. Vajon mindenkire igy hat vagy csak attol fug hogy milyen a gyogyszer?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én yasminelle-t szedek és nem híztam tőle egy dekát sem, elvileg ez azért van, mert egyes gyógyszerekben olyan hormon van, ami vízvisszatartó és emiatt hízik az ember. a yasminelle-re meg az van írva, h e helyett a visszatartó hormon helyett egy másik van benne, egy szuper multi ultrafunkciós :D ami nem okoz ilyen mellékhatást. sőt, nekem semmilyen mást sem. fél éve szedem, elégedett vagyok vele
2009. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is soványka vagyok és eddig még nem híztam meg tőle. :) De őszintén szólva én örülnék is plusz öt kilónak, csak akármennyit eszek, nem sikerül. :D
2009. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jah jah igazad van.=))
2009. máj. 20. 13:56
 14/16 A kérdező kommentje:
hat en meg amugy is olyan vagyok hogy lerohanjam a hutot de mivel hogy tancolok nem igazan marad meg rajtam a kilo de azert csak tartok tole...
2009. máj. 20. 13:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam a nőgyógyászomtól, hogy mindenkinek meg lehet találni, mi jó, és ha mellékhatás van,azonnal le kell cserélni. Évekig szedtem Marvelont, semmit nem éreztem.
2009. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik, hogy nem engedi a víz felgyülemlését, kár, hogy az étvágy, meg a háj nem a víztől van. Én is extra modern, alacsony hormontartalmút szedek, de folyamatosan émelygek tőle, ráadásul úgy, hogy folyton késztetést érzek arra hogy egyek, mert olyan mintha megraknám a hasamat, és akkor nem lennék olyan rosszul. Kipróbáltam, nem szedtem egy ideig, akkor semmi panaszom nem volt, se hányinger, se zabálás. Szóval tök jó. Ha megállom, hogy ne egyek, akkor úgy érzem, hogy a belem kifordul. A többi fajtától meg simán tiszta ragya lettem, meg egyéb nyalánkságok. Ha lenne más, ami kényelmes és biztonságos, ennyire mint ez, nem is illúzió-romboló eszembe se jutna szedni.

Egy ideig próbálkoztunk az óvszer pharmatex kenőccsel, hát az borzalmas volt. Úgy éreztem, mintha gomba kezelést végeznék minden szex előtt. :D

2009. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!