Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méretek hogyan vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méretek hogyan vannak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy az óvszerekről, honnan tudjam meg, hogy melyik a megfelelő méret. Mert a csomagolásra vagy az van ráírva, hogy 52, 54 mm, vagy semmi. Nincs olyan, hogy rá lenne írva, hogy mondjuk L-es XL-es, és hogy melyik hány mm szélességet jelent, mert így elég nehéz kiigazodni. A péniszem átmérője 3,7 cm. Ha valaki tudna segíteni akárhogyan, az légyszi segítsen, hogy az enyémre kb. mely méretek, és fajták lennének jók:) Előre is köszi!

20/f


2009. máj. 21. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy gondolom, hogy ezek a számok azt az értéket takarják, amire ki tud tágulni. Nem mértem még meg a barátom átmérőjét, de mi 54eset szoktunk venni, az kényelmesebb neki:) Szerintem vegyél azt, ez az átmérő elég nagynak hangzik, az komfortosabb lesz:)

20/L

2009. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!:)

De még várok kommenteket, írhattok még!

2009. máj. 22. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire az óvszerek gyűrűinek szélességét írják rá a csomagra, ez 50-55 mm között van általában. Egy átlag óvszer 2-3 centi szélesség körül van, ahogyan a makkról a tövéig görgeted, úgy tágul illetve feszül rád, hogy megmaradjon. Próbáld meg a Lifestyles Ultra Thint, nekem az nagyon kényelmes volt, másikat eddig nemigen próbáltam ki, néhány Durexen és Rakon kivül. Masculant ne vegyél semmiképp, olcsó, de nem fog rád passzolni, kicsi lesz :)
2009. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél! Majd kipróbálom:)
2009. máj. 29. 06:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4 cm felett már a durexek és a lifestylesok a jók. Szerintem neked a normál 52 mm átmérőjűek is jók. Ilyen a masculan, romantic, kama sutra, primeros...
2009. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 HabverőMakverő ***** válasza:
39%
Hát amit eddig használtam, 52 mm, az túl szűk volt, 54-es az is szűk volt, én a 56 mm-eset használom.:)
2010. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Es ezt is hozzatennem:

"Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor

"

2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bence99 válasza:
100%
Szóval hogyha nekem is kb olyan vastag a péniszem akkor 56-os méretűt ajánlott használnom?
2013. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek titeket, hogy ennyire határozottak vagytok a választásnál.

Nekem 13centi a kiterített szélessége (szóval egy tizeddel nagyobb az átmérője, mint 4centi, de legyen csak 4cm), ezt a felénél mértem, természetesen a makkomnál szélesebb.

Az 52mm-es skyn-t nagynak éreztem, furcsa volt mert a gyűrűt éreztem, bár nem mondható még az szorításnak, de lassan elindult lefelé (fél centit csúszott le).

Most akkor neked jó, nekem meg a vastagabbra nagy? Hogy van ez? Én várok többet ezektől, vagy mi van?

2014. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fortopulokiretosz válasza:
100%
Kicsit lemaradt a válasz de tessék: az 52 mm az óvszer kerületének a fele, azaz letekert állapotban kilapítva 52 mm a szélessége, tehát a kerülete 104 mm, ami 10,4 cm. EZ ÍGY VAN... Szóval az utolsó hozzászólónak: Hazudni tudni kell, ha igazat írtál volna, lilult volna nem csak a teteje. A 65 mm-eset érezted volna pont jónak, mivel annak a kerülete 13 cm. Átmérőt felesleges mérni, kinek laposabb kinek nem, mérd körbe, oszd el kettővel és akkorát keress.
2014. júl. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!