Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méretek hogyan vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méretek hogyan vannak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy az óvszerekről, honnan tudjam meg, hogy melyik a megfelelő méret. Mert a csomagolásra vagy az van ráírva, hogy 52, 54 mm, vagy semmi. Nincs olyan, hogy rá lenne írva, hogy mondjuk L-es XL-es, és hogy melyik hány mm szélességet jelent, mert így elég nehéz kiigazodni. A péniszem átmérője 3,7 cm. Ha valaki tudna segíteni akárhogyan, az légyszi segítsen, hogy az enyémre kb. mely méretek, és fajták lennének jók:) Előre is köszi!

20/f


2009. máj. 21. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mértem, ahogyan mondod, gépészmérnöknek tanulok, csak tudok mérni :D
2014. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gallits Gábor Csaba válasza:
100%

Sziasztok!


Én a Durex-et tudnám elsősorban ajánlani,mert abból van comfort XL méret is,ami 57 mm,bár kényelmes,de nem mindenkinek,hiszen pl.:nekem felhelyezésnél kényelmes volt,de szex közben leszakadt,mert mint utána kiderült köszönhetően a páromnak nekem 62 mm-es kéne és nem a hossza,hanem a szélessége miatt,egyébként visszatérve kérdésedre én is azt javaslom,hogy inkább legyen nagyobb,mert az lesz a kényelmes és a biztonságos.

2014. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gallits Gábor Csaba válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem írni,hogy elméletileg rajtuk kell,hogy legyen a méret,mivel törvény kötelezi erre a gyártókat,bár nem minden országban,de Magyarországon erre külön törvényi szabályozás van,bocsi :$.
2014. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gallits Gábor Csaba válasza:

Én azt javasolnám,hogy fogjál egy sima mérő szalagot és mérd le a péniszedet úgy,hogy körbe tekered és az az eredmény lesz az ami az óvszer szempontjából fontos,az 52-es méretű óvszer általában az 5 cm-es péniszre való,az annál nagyobb méretről pedig találhatsz információt az interneten.


De hogy megkönnyítsem neked azt javaslom,hogy először mérd le a farkad körméretét,majd keresd fel valamelyik óvszert gyárnak az oldalát,mert soknál ott van amit az óvszer méretről tudnod kell,én most a my size nevű óvszert használom és szerintem nem is rossz márka :-).

2017. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!