Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ennek az oka? (72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? (72 órás tabletta)

Figyelt kérdés

3 napja vettem be egy esemény utáni tabit. barátnőm azt mondta, hogy neki ekkor már megjött tőle, és szerinte nekem is meg kellett volna már jönnie. Tényleg így van?

(időben, 24 órán belül bevettem a tablettát)


2012. jan. 3. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót, az leírja! És inkább annak higgy, ne a barátnőd okoskodásának. Talán orvos vagy mi? Attól, hogy neki megjött napra rá, nem biztos, hogy baj h neked nem.


És mellesleg az orvos, aki felírta nem mondott semmit? Ha nem, akkor mindneképp olvasd el a tájékoztatót. Azért van.


23/l

2012. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a tájékoztató csak annyit írt, hogy összezavarja a hormonháztartásomat.
2012. jan. 3. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a tabletta neve?
2012. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is kellett már sajna bevenni és azt hiszem, olyan egy héttel utána jött meg.
2012. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van itt egy fórum erről a témáról: [link]
2012. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig amikor bevettem, csak a rendes idejében jött meg. :)
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatklakozom az előző hozzászólóhoz. Nekem is időre jött meg. De mivel mindenkinek más a szervezete, máhogy reagál, így nem lehet kiszámítani. A barátnődnek összezavarta és előbb jött meg, neked lehet hogy időben jön meg vagy lehet hogy épp később. ha idöben vetted be ne parázz, minden ok!
2012. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rigesoft a tabi neve. (2 db tabletta van benne)
2012. jan. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!