Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » YADINE fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YADINE fogamzásgátló szedése mellett hogy lehet az hogy teherbe esett a csaj?

2012. jan. 4. 02:53
1 2 3
 1/21 Macs1209 ***** válasza:
41%

Egyik fogamzásgátló se 100%, egyik gumi se 100%...


Erről ennyit, kérdés megválaszolva, jöhet a +

2012. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinált a csaj, csak ezt nem szokták bevallani. Vagy nem szedte pontosan, vagy más gyógyszert is szedett közben, vagy narancslével vette be, vagy közbejött egy hányás, hasmenés, ilyesmi.
2012. jan. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont azután esett teherbe a csaj, miután szakítottak a párjával. Addig rendesen védte a tabletta, akkor meg nem. Ezt velem nem eteti meg senki.

Nyilván a szakítás miatt úgy gondolta, hogy abbahagyja a tablettát, de aztán lehet, hogy kapott egy telefonhívást, e-mailt, bármit az extől, hogy picim, ekkor meg akkor hazalátogatok, gyorsan elkezdte megint szedni a gyógyszert, csak épp lehet, hogy már több, mint fél napos késéssel, ha nem több napossal.

Vagy ha nem is hagyta abba, tudom magamról is, hogy ha egy nőnek épp nincs párkapcsolata, nem ügyel annyira a pontos szedésre, hajlamosabb csúszni a bevétellel, mert nem tölti ki a gondolatait annyira a védekezés szükségessége, mint mikor tegyük fel, napi szinten látja a párját, ez akaratlanul is emlékezteti rá.

Itt meg a pasi külföldön volt, persze, hogy nem jutott eszébe pontosan szedni. Vagy más szabályt nem tartott be.

2012. jan. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő szerintem nem teljesen mondd igazat,bár igaza van...

De basszus én megkúrtam egy csajt Pesten 1 hete akit 10 éve ismerek,és fogamzásgátlót szed 5 éve...akkor most apa lettem mert bele élveztem? 2x dugtam meg,tehát 2 éjjel Ne ijeszgessetek már... :S:S


De am 1éve amikor bnőm volt gumióvszerrel dugtam rengetegszer és sosem volt teherbeesés...

2012. jan. 4. 03:36
 5/21 A kérdező kommentje:
soha többet nem dugok meg csajt óvszer nélkül,tőlem szedhet akármilyen fogamzásgátlót :S ez ijesztő
2012. jan. 4. 03:38
 6/21 A kérdező kommentje:
Figyeljetek csak,ismétlem megdugtam egy fogamzásgátlót szedő csajt aki 5 éve szedi...akkor apa leszek??? Mikor lesz biztos az hogy nem lesz terhes?Ha megjön neki?Segítsetek már mert össze fosom az inam
2012. jan. 4. 03:43
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, 9 hónap múlva apa leszel, addig tanulj meg pelenkázni! :D
2012. jan. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na, én mentem aludni, szép álmokat a büfizetésről, meg a sz.ros pelenkákról! :D
2012. jan. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Remélem a gyerek nem a te értelmi képességeidet fogja örökölni...
2012. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"Az első kommentelő szerintem nem teljesen mondd igazat,bár igaza van... " - huu, öcsém, látszik, hogy bezárt az OPNI. :(
2012. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!