Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » YADINE fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YADINE fogamzásgátló szedése mellett hogy lehet az hogy teherbe esett a csaj?

2012. jan. 4. 02:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#2, hogy jön az a fogamzásgátló hatékonyságával, hogy narancslével veszi be valaki?
2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nézz utána, de ne a GYIK-on, hanem egy normális oldalon.
2012. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szeretne a gyereked az én értelmiségi szintemen lenni te Qrva.Ez egy névtelen oldal akárki írhat akármit,biztos te is valami prosti vérű nő lehetsz hogy ilyen beképzelt vagy. :) (néhánnyal ez előtt válaszolónak ment)
2012. jan. 5. 01:13
 14/21 anonim ***** válasza:
Értelmiségi szinteden? Omg, szerintem inkább most fejezd be, mert csak tovább égeted magad... :D
2012. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Éljen az ÉRTELMISÉGI szint!


Kár, hogy a GYP-k nagy részét bezárták...

2012. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az én értelmiségi szintem itt szándékosan nem mutatkozik :D ilyen retardált társaságban ;) Én vagyok a Mr.tökéletes, ilyenek mint én, ilyen senki sem lehet, ezután sem lesz most sincs , és előttem sem volt soha,ilyen srác ;) én megtehetem, ti meg nem ..chhe :D .. chuck norris is melegíthet hozzám.És ha már azt mondta az egyik f-fej itt előttem hogy. "hagyd abba mert csak tovább égeted magad" elég nagy intelligencia szinted lehet,itt nem simer senki senkit.Milyen égésről beszélsz :D mondhatsz akármit, itt nem ismernek :D max csak a kérdésedet nem fogják figyelembe venni úgy ahogy kell. :D De hogy itt beégni? gondolkozz már mielőtt megszólalsz :D Honnan tudod hogy ki vagyok. :D Lehet én vagyok az apád :D
2012. jan. 8. 15:31
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

És megint ÉRTELMISÉGI szint!


Még mindig nem tűnt fel neki :)

2012. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
És már megint okoskodik a retardált majom :) !
2012. jan. 10. 01:23
 19/21 anonim ***** válasza:
Szívjátok el a békepipát! :D
2012. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Elszívhatná a békepipámat most már :D
2012. jan. 10. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!