Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizeti a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizeti a fogamzásgátló tabit? A csaj vagy a pasi? Esetleg felesben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha többszöri szex van, vagy komoly a kapcsolat, akkor esetleg meg lehet beszélni, hogy feles... de sztem a tabit a csajnak kell.
2009. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem egyszeri. szerintem ez mind2 fél érdeke, de én pl nem tudom hogy vezethetném fel a témát a páromnál :S
2009. júl. 25. 23:56
 3/12 anonim ***** válasza:
nalunk en fizettem eddig, de mostmar azt mondtam h ő is fizesse bele a részét. elég draga.
2009. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha szednék ilyesmit és ha lenne pasim biztos hogy fizettetném vele, vagy addig nincs szex csak gumival amit annyira nem szeretnek...:P
2009. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nálunk már 1,5 éve a barátom fizeti...

(hálistennek önszántábol vállalta magára, mivel elég drága)

2009. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én fizetem, és semmilyen körülmények között sem kérném meg rá a pasit, h fizesse. én döntöttem így, h tablettát szedek, szedtem már a pasim előtt is, ezaz én döntésem, én dolgom, és nem kényszeríteném rá a pasit h fizesse a felét. nekem megalázó lenne
2009. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy hol én, hol a barátom fizeti. de főleg ő, mert ő fokokkal jobban el van eresztve anyagilag. amúgy sztem mindenképpen az a korrekt, hogy a pasi is beszáll a költségekbe, hiszen a nem kívánt terhesség legalább annyira az ő érdeke is!
2009. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom fizeti mert ő már melózik, én meg még nem. Akkor kezdtem el szedni amikor már tudtuk h komoly kapcsolatot szeretnénk(7 hónap után), és ő vállalta h fizeti. És sztem egyáltalán nem megalázó ha a pasi fizeti, vagy ha beszáll, az a megalázó ha csak a lány tesz azért h ne legyen baj, a pasi meg csak úgy élvezi az előnyöket.

Ja és megbeszéltük hogyha majd dolgozok én is akkor felesbe fogjuk fizetni.

2009. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hiába többször többet keres a párom,sosem fizettetném vele...

másra is elmegy sokszor 6-8ezer forint,nekem ciki lenne mondani h nah,akkor felét,egészet fizesd,vagy kezébeadni h tessék,váltsd ki...

komoly kapcsolat,2éve együtt vagyunk,elejétől tabizok,de inkább egy felsővel kevesebbet veszek 3 havonta minthogy ezt vele fizettessem

hol van akkor az egyenlőség?pasi gumit vesz,nő meg tabit...ennyi

ne azon a 6-8 ezren akadjatok már fel (ami havi szintre lebontva 2ezer...)

22/L

2009. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keztettől fogva felesbe fizettük, ő ajánlotta fel! Most már közös kasszán vagyunk így mikor melyiküknél van annyi pénz.
2009. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!