Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhatott-e a 72 órás tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatott-e a 72 órás tabletta maradandó súlyosabb károsodást a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Mint már sokan, úgy sajnos nemrég én is a 72 órás tabletta bevételére kényszerültem. Életem első szexuális élménye volt, és el sem képzeltem védekezés nélkül. De sajnos kiszakadt az óvszer (amit azonnal észrevettünk, és rögtön mindent abba is hagytunk). Bár a barátom nem ment el, még a közelében sem járt akkor, én mégis biztosra akartam menni, ezért bevettem a 72 órást, pedig köztudott hogy nem használ az emberi szervezetnek túlságosan. Azóta álandóan fáj a gyomrom, a hasam...lehet hogy a gyógyszer okozta? Szerintetek?
2008. márc. 30. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű, hogy maradandó károsodást okoz. Én már kb. 4-szer vettem be ilyet, azóta meg már anyuka vagyok, van egy 5 hónapos kisfiam. Szóval ez azért tesztelve van, ha szeded be túl gyakran, akkor kizárt, hogy gondot okoz. A gyomrod fájhat tőle, mert azért ez egy erős gyógyszer, be is zavarhat kicsit a ciklusodba is, de ez nem maradandó dolog.
2008. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapon át volt hányingerem,émelygésem stb.

nyugi semmi maradandót nem okoz.

Rossz élmény lehetett,hogy már az elsőnél iylen gond volt..nekem is ez volt,csak nekünk lecsúszott(bár enm az első volt)mi is észrevettük,se a közelében nem volt,el sem ment.Majdnem ugyanez

2008. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet mellékhatás is, az nem derül ki, hogy mennyivel utána kezdődött a dolog és amúgy mióta tart.

Ennyi információ bírtokában a magam részéről valószínűbbnek tartom, hogy inkább az idegeskedés és a stressz csinálja. Nyugodj meg, ha nem múlik el, akkor viszont orvoshoz tüstént.

2008. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Igen, elég szerencsétlennek éreztem magam, hogy már az első alkalommal erre kényszerültem, pedig még csak felelőtlen sem vagyok, és nem is 14, hanem már 20. A ciklusom rendben van, de a gyomorfájás nyugtalanító kicsit. Remélem semmi gond.
2008. márc. 30. 19:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy egy hétre rá kezdődött, de jobban kb. 2 hete fáj. Amúgy lassan 2 hónapja lesz, hogy bevettem.
2008. márc. 30. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem inkább keress fel egy orvost, mert ez nem hiszem, hogy normális dolog. Inkább vizsgálják ki, hogy mi lehet ez.
2008. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a tabitól fáj a hasad, hónapok után már nincs rá sok esély. Lehet stressz vagy fertőzés, bármi... de pszichésen is okozhatod magadnak a "bűntudat" miatt.

Igyál emésztésjavító gyógyfűteát, de ha nem enyhülnek a tüneteid, keress el egy dokit!

(egy gyógyszerész)

2008. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. márc. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!