Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy a baj? Kérném a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Kérném a véleményeteket.

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem a barátommal, és a végén azt mondta, h többször is elment, de az első élvezés után (még folytattuk) annyi ondója jött, h az egész gumiban szétoszlott, így az egész pénisze "olyan lett". később elcsúszott a gumi picit és a pénisze töve hozzámért. Előtte ott volt ondó, csal lejjebb csúszott a gumi. Ettől lehetek terhes?

(esemény utáni tabletta kizárva)


2012. jan. 8. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bekerült a hüvelyedbe az ondója, akkor lehetsz terhes. De azért azt is vedd figyelembe, hogy a hüvely savas kémhatású, míg az ondó lúgos, így ha csak a hüvelybemenetnél van ondó, nem jut el a petefészkedig, mert a sav szétmarja.

Én bizony esemény bekapkodnám azt az esemény utánit. (pontosabban én magam nem, mert már vállalnám a babát szívesen :))

2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az a picit? Ha nem "picit" hanem nagyon elcsúszott a gumi, akkor

be -> ken egy picit hüvelynyílásra,

ki

be -> mélyebbre keni ami kijutott ...

2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az "az óvszert csak egyszer használja" úgy értelmezendő, hogy egy elélvezés - egy gumi, nem akárhány elélvezés - lehúzás nélkül egy gumi... Lehetsz terhes. Az esemény utáni miért van kizárva?
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert fél évente lehet csak, de már volt egy hasonló szituáció 1 hónapja, és akkor vettem be.

ezek szerint nagy a baj

2012. jan. 8. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem szedsz inkább fogamzásgátló tablettát? kevésbé terheli meg a szervezetedet, mint félévenként az esemény utáni. ha meg mégis az óvszernél maradnátok, akkor tanuljátok meg rendesen használni!
2012. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úúú b*zdmeg ettől kicsi sárgás fekete kék hajú ufó papagájokat fogsz szülni o.O XĐ
2012. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!