Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk főleg a ti véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk főleg a ti véleményeteket kérném, hogy milyen gyakran taliznatok a baratnőtökkel a következő esetben?

Figyelt kérdés
szoval tegyük fel,hogy másfél éve vagytok együtt a barátnőtökkel, szeretitek meg minden, a csaj nem dolgozik sehol, szoval ideje van bármikor viszont, ti srácoc ugy dolgoztok,hogy egy nap 24eztek majd utana 2 nap szabad, ebben az esetben milyen gyakran mennétek a baratnőtökhöz?heti 1x vagy igy..kivancsi vagyok..ja és az az eset mikor már természetesen egymáshoz szoktok járni,nem csak titkos talikrol beszélek...köszi...csajok esetleg ti is irhattok,hogy hogy varnatok el a barátotoktol milyen gyakran talizzon veled vagy mennyen el hozzad?mindenkinek köszi a választ
2010. jún. 21. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj én gyakran hetekig vagyok távol a munkám miatt de ha megtalálnám az igazit vagy magammal vinném az utakra vagy feladnám a munkámat ha nem lenne képes elfogadni hogy ritkán láthat amugy meg ha igazán szeretitek egymást akkor az hogy mennyit vagytok együtt nem lehet akadály
2010. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

24F

Én igazából kb ünnepekkor, ha ilyen a felállás. Ha nem csinál semmit jöjjön csak ő nyugodtan, felezitek a benzin/jegypénzt ilyesmi.

Mondjuk úgy, hogy ha tényleg 24ezel és 2 nap van utána szabadon akkor én kb minden 4-5 találkát csinálnék olyanra, hogy én megyek, amikor csak vagy 2-3 órára találkoztok, egy séta meg egy fagyi erejéig akkor mennék én.

Amúgy meg jöjjön ő, hisz igazából emancipáció ide-oda, úgyis mindenki tőled várja a hússzerzés szerepét, meg a vadászatot.

2010. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*/4.-5. találkát/
2010. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor amikor ráérek
2010. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!


Én pont ugyanígy dolgozok. 24 óra munka 48 óra otthon.

De az a 48 otthon az nem mindig szabad teljesen. Szóval vannak mellékes munkáim amit abban a 2 napban végzek el, vagy akkor megyek el bevásárolni, vagy akkor találkozok barátokkal, vagy ismerősökkel és akkor csinálom a többi házkörüli hülyeségeket. E-mellett 2x tudok találkozni a lánnyal 1 héten. Általában csak én megyek hozzá ő nem szokott kijönni, ha ő is kijönne hozzám akkor valószínűleg többször tudnánk találkozni, mert nem mindig tudom a teljes napomat szabaddá tenni, viszont ő jöhetne akár délután is mert nem dolgozik semmit jelenleg. És akkor ameddigre hazaérek már ott van nálam. Én viszont nem tudok elmenni hozzá 2-3 órára mert van olyan hogy időre vagyok beosztva és nem érnék vissza. Mert igaz h csak 30 km-re lakik és Pesten de délután oltári a forgalom.

de ez a kapcsolat még csak kezdeti stádiumban van...

2010. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:25 ös vok.


1 kérdés. Mit értesz titkos tali alatt?? Ezek szerint mikor még ismerkedtetek volt még barátod??

2010. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, dehogyis..nem azt értem titkos tali alatt,hogy mikor ismerkedtünk még volt egy masik baratom is,hanem,hogy szülők tudnak róla stb...szoval nem csak titokban talizunk...amugy szinten 30-32 km a távolság :)) s te amugy mit dolgozol ha szabad tudni? irhatsz privibe is mailre :)
2010. jún. 22. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:

18.25 ös vok. írtam privit háát ez akkor is elég hasonló az enyémhez :)


annyit írj még meg lécci hogy hány éves vagy, jó privátban is.

2010. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!