Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete együtt voltam 1 pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramona4 kérdése:

2 hete együtt voltam 1 pasival alkalmilag és hát nem védekeztünk, de most 4 napja késik a mensim lehetséges hogy teherbe estem? 19/L

Figyelt kérdés
terhesség
2012. jan. 10. 19:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azért azt meséld el neki, hogy mi lett a következménye a nem védekezésnek.
2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Úristen 19 évesen romokba döntötted az életed =/ =/

Nagyon sajnállak ...

Látod látod a szex nem minden ...

2012. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Hogy lehettél ilyen felelőtlen?a srácnak feltétlenül mondd el és kérd ki a véleményét,na meg doki és szülők,a babához pedig ha tényleg megtartod sok boldogságot:)

17/L

2012. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
őszintén... nem jobb lett volna előre gondolkodni?
2012. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
nagyon felelőtlen,meggondolatlan vagy,a 14-16 éveseknél már megszokott,dehogy 19 évesen ennyi eszed van...irány a nőgyógyász,talán előbb kellett volna gondolkodni
2012. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért tartasz meg egy olyan babát, akinek az apjáról csak azt tudod, hogy "hol lakik meg ilyen alap dolgokat"? Ő biztos nem fog repesni az ötletedért...
2012. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
nagyon szánalmas vagy, ne haragudj -_-
2012. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ne szidjátok már! Igen, valóban hülyeséget csinált, de ki nem? Csak neki eléggé nagy pechje is van mindemellé. Szóval, szerintem ismeritek a mondást: Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!

Neked nem tudok mit tanácsolni! Kitartás! Nem lesz könnyű az életed! én mondjuk abszolút abortusz ellenes vagyok, de mégis úgy gondolom jobb lenne neked is és a gyereknek is. És azt hiszem ez egy örök lecke lesz számodra...Kitartás!

2012. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is 19 évesen "baleset" miatt született egy kisfia, csak ő az apával már régóta együtt volt, össze tudtak költözni és nem voltak anyagi gondjaik, mert a pasinak jól menő vállalkozása volt. Csak náluk évek múlva kiderült, hogy mégsem illenek össze és most marják egymást a gyerekért.

Az esetedben viszont én nem tudom, megtartanám-e, az is kérdés, hogy az apa mit szól az egészhez. Meg tudni kéne a háttered is. De Te döntesz.

2012. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Na azóta valami??
2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!