Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy a fogamzásgátló gyógyszer hatására jelentősen csökkent a libidója? Én konkrátan Cypromixet szedek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőmnél ugyanez volt,nem nedvesedett már annyira,meg nem is kívánta ugyanúgy mint előtte.és a kapcsolat nem a végét járta egyébként!

azt nem tudom,h ő milyet szedett!

de a lényeg,h ilyesmi előfordulhat.

2012. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam,viszont a végleges abbahagyása után rájöttem,hogy nekem van libidóm.
2012. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik gyógyszernek lehet ilyen mellékhatása.

Bnőm pl. a Yasminellét hagyta abba, mert annak ellenére, hogy utálja az óvszert, még azzal is jobb nekik, mert azzal legalább van szex, nem úgy, mint tablettával...


Egyébként a Cypromix nem elsősorban fogamzásgátló, hanem egy jó erős hormonkészítmény, amit bizonyos problémák esetén szabad felírni és szedni. Csak fogamzásgátlásra (egyéb probléma nélkül) NEM adható!

A benne lévő cyproteron-acetátnak aniandrogén hatása van, csökkenti a tesztoszteronszintet (ezért is adják olyan, hormonproblémákkal küzdő nőknek, akiknek magas a tesztoszteronszintjük), amiről tudni kell, hogy a nőkben is felelős a libidóért...

2012. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt a Belarával... elmentem dokihoz, megmondtam hogy 0 a libidóm :S aztán felírt egy másikat... de ez meg egy vagyon -.- 3 havi adag majdnem 10 rugó.. hát elmennek a p.csába :( de visszahozta valamennyire a kedvem, de még így sem az igazi!
2012. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja és cseréld le minél hamarabb, mert ha sokáig így szeded én azt olvastam hogy végleg beszünteti egy idő után. válts minél hamarabb!
2012. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor asszem ebből spirál lesz.
2012. jan. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!