Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tévesen szedtem Cypromixet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévesen szedtem Cypromixet 1,5 évig, számíthatok maradandó mellékhatásokra?

Figyelt kérdés

1,5 évvel ezelőtt sztkban írta fel nekem egy doki,ezelőtt soha nem szedtem gyógyszert.Kértem,hogy minél olcsóbbat,és ezt írta nekem.A libidóm szépen lassan 0 lett, és olyan vagyok, mint egy alvajáró, föleg mikor este elfelejtem bevenni,és reggel pótolom.

Most olvastam utána a neten, hogy ez a gyógyszertől van, ami nem is fogamzásgátló, hanem egy erős hormonkészítmány, és azt is olvastam, hogy ennyi idő után, véglegesen is beszüntetheti a peteérést.

Mit gondolotok?


2012. jan. 13. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor nem lesz bajod tőle. Hagyd abba, és egy ideig ne szedjél semmit. Ha helyreáll a ciklusod rendesen, akkor örülj.
2012. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

másfél évig szedtél úgy egy gyógyszert, hogy egyszer sem olvastad el a betegtájékoztatóját? te degenerált barom.

remélem nem fogsz tudni szaporodni.

2012. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem és sok ismerősömnek is ezt írta fel a doki. Tényleg nem fogamzásgátló, inkább úgynevezett női szépségtabletta magas hormontartalommal aminek mellékhatása a fogamzásgátlás, amire tökéletesen meg is felel. Sem nekem sem másnak nem lett tőle baja az itteni körben, de úgy tudom, ezt nem szabad fél- egy évnél tovább szedni, hanem váltani kell. Kérdezd meg a dokidat, esetleg egy másikat is, de ne hamarkodd el.
2012. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!