Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35. tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35. tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 hónap után valtok át dienilleről a doki javaslatára. nem volt gondom a dienillel sem, szóval nem is értem igazán. kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? és most nem is kell gyógyszerszünetet tartanom?
2012. jan. 18. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én Belaráról álltam át és 15-20 kilót szedtem fel, és sehogy nem tudom leadni :S
2012. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez fura. nekem pont azért írta a daniellét a doki,hogy leálljak azzal az elavult xarral. (konkrétan lebacarintott, hogy miért szedtem ilyen sokáig-2évig.) a dianne NEM fogamzásgátló, hanem ilyen mellékhatása is van- tehát vagy bejön vagy nem... elvileg csak bőrgyogyó írhatná fel, mert hivatalosan hormonális 'ragyátlanító'. én is pizza-arc ellen kaptam,de mikor abbahagytam vagy 10szer! annyi guga lett a képemen,mint eredetileg volt -.- és a fele hajam kihullott...de nem panaszkodom, mert fórumon olvastam,hogy egy csaj a parókáig kopaszodott mikor abbahagyta O.o mások meg szépen meghíztak tőle. én a helyedben konzultálnék másik dokival is.
2012. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált, kb 1 talán kevesebb mint 1 évig szedtem, abszolút nem híztam tőle, libidóm az egekben volt, menstruációnál egyáltalán nem fájt a hasam, szinte órára pontosan beállította. :) Sajnálom ezt a gyógyszert, de egy másik orvost kaptam, aki ellenezte, hogy szedjem ezért felírt egy másikat ami abszolút nem vált be, de most én is Dienille-t szedek. Szó mi szó én tökéletesen megvoltam vele elégedve :)
2012. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, az lemaradt, hogy tarthatsz gyógyszerszünetet, mert ugyanúgy védeni fog, legalább is az orvosom ezt mondta :D
2012. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat :) ma elmentem egy másik dokihoz (persze jó pénzért) és ő leodiotazta azt aki felírta nekem.. hát erről ennyit maradok a dienillenél ;)
2012. jan. 19. 17:42
 6/6 anonim válasza:

én 6 évig szedtem a dianét, soha semmilyen problémám nem volt. a bőröm most 6 hónappal az abbahagyása után is gyönyörű, se hízás, se hajhullás, semmilyen kellemetlen tünet.

nyilván hormonvizsgálat után könnyen lehet látni jó lesz e neked

2012. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!