Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35-ről tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik a bőrük miatt szedték nekiik mennyi idő után javult látványosan?

Illetve igaz h veszélyes gyógyszer? Nekem ezt írta fel a bőrgyógyászom és kicsit félek:S


2010. márc. 6. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nos barátnőm fogamzásgátlás céljából szedi, neki is problémás volt a bőre, de nagyon sokat javult tőle és tényleg látványosan. 5 éve ezt a fogamzásgátlót szedi, bár még nem próbált teherbe esni, nem házasodott még össze a párjával, de nála semmi probléma nem jelentkezett eddig. Nem tudom lesz-e gondja a későbbi gyermekvállalásnál, de az biztos, hogy jelenleg semmi baj.
2010. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) kedves első:) remélem h a bnődnek nem lesz semi baja a későbbiekben mert van ahol azt írta h fél évig lehet csak mertt meddőséget okoz :S

második:) olvasgattam én is de arra nem találtam választ h kb mennyi idő látszik a javulás :)

2010. márc. 6. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Na igen, erről én is hallottam, de a bőrgyógyásza még nem szólt neki sem a nőgyógyásza így nem tudom...Én is remélem, hogy nem lesz semmi baja, példás családanya lenne, ebben biztos vagyok. :)
2010. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) hát remélem összejön neki :) még1x köszi a válaszod
2010. márc. 6. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2010. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 2 éve szedem..van még 2 levél és váltok..így is sokáig szedtem..én is arcomra kaptam meg menstruáció beállítására...

kb fél év alatt az arcom TELJESEN letisztult, menstruációm beállt szabályosra...

most leállok...hátha megy magától is a rendszer:)

egyébként én nőgyógyásztól úgy hallottam h max 1évig ajánlott szedni..onnantól árthat is...de csak hallottam...

osztálytársam anyja 10 évig szedte..és semmi baja..bár most hogy abbahagyta olyan az arca mint egy tinédzseré..és 43 éves:D:D

2010. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszii:) félév... hát picit sok azt hittem hamarabb látszik a változás kicsivel, de megéri ha mindeki azt írja h szép lett tőle a bőre :)
2010. márc. 6. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
ezért hozzáteszem h nekem nagyon csúnya volt a bőröm:) előző:)
2010. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

értem:)

hát nekem se szép :S kis fehérek, miteszerek, nagyobb piros gyulladtak lés bőr alatti pupok is vannak :D:S ajj annnnyira utálom :(

de rem ettől jobb lesz:)

a melleid nem nőttek tőle?:)

2010. márc. 6. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!