Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 L vagyok.2007ben ismertem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 L vagyok.2007ben ismertem meg 1 fiut (ő most 20), az új suliban. Olvassátok el. Hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Összejöttünk sokáig együtt voltunk,néha voltak kisebb-nagyobb összeveszések..de végülis mindig együtt maradtunk. tavaly október 27. lefeküdtem vele,figyelt rám,védekeztünk,jó volt,bár nem mentem el..De ő igen..Aztán ezért rosszul érezte magát utánna..Mondta is..De azt mondtam,nembaj majd legközelebb jobb lesz már...Hát nem volt legközelebb.Májusban szakitottam,mert nem törődött úgy velem..Csak suliban taliztunk,alig beszéltünk 7végén..És nem bírtam tovább,pedig szeretem még..És ő is mondta,h szeret.. Szakitásunk után hallottam olyan hírt,h smsezett egy csajjal amíg velem volt. Az a helyzet,h az a lány "mindent csinál"szex téren..És,hogy egyik összeveszésünk alkalmával írt is smst exemnek h vele akar lenni stb..de exem tiltakozott..erről tudtam,utólag mindent megmutatott a barátom mikor kibékültünk. Az,hogy akkor is sms-eztek-e mikor velem votl az rejtély.. Az a helyzet,hogy a szakítás óta nemis beszéltünk,bár a közös barátok megmaradtak. Az ő közelebbi barátaival is jóban vagyok. Letiltott anno msn-en is. Azt mondta egyik haveromnak,hogy szte ez érthető. És haver azt mondta neki,hogy "hát te tudod". Erre exem,hogy "Vagy még én sem.." Nagyon sok mindenen keresztül mentünk már.. Azt hiszem ő is szeret,de nem változik :( Én legszívesebben visszamennék hozzá..Szeretem nagyon! Szerintetek is lehetetlen igaz? Valamiért én is így érzem,bármit tennék úgysem lenne jó.
2009. máj. 27. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és mostmár feloldott msn-en...
2009. máj. 27. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Naiv vagy.
2009. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Sztem felesleges energiát feccölni ebbe a pasiba...
2009. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
sya.ugyanígy jártam 16 voltam mikor összejöttem egy 20éves pasival.. de az ilyeneknek mindig az idősebb nő kell.vigyázz vele..szerintem inkább hagyd.. puszi egy 19éves lány
2009. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért vagyok naiv? Mert odaadtam neki magam? Tudtam mit csinálok, és mai napig nem bántam meg.. Köszönöm a komemnteket.. / A 19 éves lánynak: Vigyázok vele! De ismerem,neki nem csak egy szexre kellettem. Végülis 1 évet várt rám.. Sosem erőltette. El sem hitte amikor "rákattantam" hogy tényleg akarom vele.. Tényleg nagyon sokat kiálltunk egymás mellet, talán ő többet is mint én. Na,és igen... fontos,hogy utánna nem kürtölte világgá,hogy lefeküdt "...-val" (velem) , ő vette el a szüzességem.. Tudni illik sokan ismernek itt és a környező falukba, és sok ember szeretne keresztbe tenni nekem..
2009. máj. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!