Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért nem küzdetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért nem küzdetek a férfiért aki kell nektek? Hogy gondoljátok, hogy nem tesztek érte semmit és cserébe ő küzd majd értetek?

Figyelt kérdés
Ez túl egyoldalú, én soha nem küzdenék olyan lányért aki nem küzd viszont értem, hanem főnyereménynek hiszi magát csak mert lány és tőlem vár mindent.
2011. okt. 1. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

ebben van valami... jó kérdés... bár tudnám én is a választ...

L/19

2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Ők akarták az egyenjogúságot, mégsem tetszik nekik.
2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer küzdöttem egy srácért 9 hónapig, azóta úgy vagyok vele, hogy, úgyis jön másik busz.
2011. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális lány tudja, hogy egy kapcsolatért ugyanannyit kell dolgoznia, mint egy fiúnak. Csak egy fiú teszi meg a "látványosabb" lépéseket pl. ő hívja el randizni. Egy lánynak a "női praktikákkal" kell dolgoznia. Sajnos ezt ma tényleg nagyon sok lány nem ismeri, aztán mereszti a seggét, és várja, hogy jöjjön érte a szőke herceg. Aztán csodálkozik, ha nem jön :P
2011. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert ha úgymond "küzdünk", akkor a pasi egyértelmünek vesz bennünket, és kialszik benne a vadászösztön.

Ha kéretjük magunkat, akkor ö is nagyobb "értéket" lát bennünk, valamit ,amiért megszenvedett, ezért nagyon fog vigyázni arra a lányra, aki nem kínálgatta magát tálcán. Ez az elején van, randizgatásnál. (Legalábbis nálam).

Aztán, ha kialakult a kapcsolat, és megvan a bizalom, meg minden ok, akkor természetesen én is küzdök, akárcsak ö. Èrte, hogy megmaradjanak az érzései, tehát nem hagyom ellaposodni a kapcsolatot.

2011. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha nekem tetszik egy pasas, max fölhívom magamra a figyelmet, éreztetem vele, hogy jöhet, de a többi az ő dolga. Ez régen is így volt, és így is lesz még sokáig. Sajnálom, ez a kegyetlen valóság.
2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Én egyszer küzdöttem egy srácért 9 hónapig, azóta úgy vagyok vele, hogy, úgyis jön másik busz."


Én tudod hány lányért küzdöttem már?De akkor ti lányok se várjátok el a küzdést meg udvarlást ha "úgy is jön másik busz" ha nektek egy fiú csak ennyit jelent akkor ti se várjátok el, hogy a fiúk, na majd jön másik ti meg hercegnőnek tekintitek magatokat, nekem meg ilyen lány nem kell, én udvarolnék, küzdenék, de értem is küzdjön egy lány, ugyan is attól, hogy fiú vagyok nekem is vannak érzéseim és értékesnek akarom magam érezni.

Bár úgy látom a lányokat maximálisan nem érdeklik a fiúk érzései, csak a saját érzéseik és úgy vannak vele hadd kezdeményezzenek mindig a fiúk ők meg kényelemsen elutasítanak vagy nem, csak ennek az lesz a hátránya, hogy az igazán értékes pasikat nem fogjátok kifogni így, hanem a megcsalós szemétládákat.

2011. okt. 1. 20:25
 8/16 A kérdező kommentje:
"de a többi az ő dolga" és neked mi a dolgod? semmi? ja bocs, nem tudtam:D a nőknek jobb sokkal!
2011. okt. 1. 20:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A 9 hónapos vagyok... szóval én sosem vártam egy egy pasitól sem, hogy küzdjön értem, ha tetszik valaki jelzem neki aztán lesz aminek lennie kell. Az meg megint más, hogy nem hagyjuk magunkat természetesnek venni, de az nem a küzdj értem kategória.
2011. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
azért,mert akkor a tapasztalat szerint már nem fogom annyira érdekelni a srácot,és általában az kell ami nem lehet az övé.
2011. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!