Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem 2 szem fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem 2 szem fogamzásgátló bogyót bevenni és együtt voltunk, lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diane35 tablettát szedek több,mint fél éve és most az első levélnél tartok.Az első és a második héten is elfelejtettem a bogyót időben bevenni,de mindegyiket pótoltam másnap amikor eszembe jutott azonnal.Ahogy számolgattam túl volt a 12 órán.A peteérést is néztem és a 17.napnál járok most.Ha jól tudom akkor ez a 13-14.napon történik.Barátommal leakartunk feküdni el is kezdtük a dolgot és bennem volt,de én mondtam neki,hogy inkább védekezzünk a biztonság kedvéért gumival.Lehet-e bajom tőle?(Tudom,hogy már az előváladékban is van sperma és ezért félek egy picikét!)Kérlek aki tud valami választ az írjon nekem!:)


2011. dec. 17. 16:55
1 2
 1/14 DiMalto ***** válasza:
57%
no para,nem lesz gáz.....szinte biztosan kialakult már benned akkora védelem h 1-2 tabi ide-oda nem számít.
2011. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nyugi
2011. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az esélye, de van. Nem véletlenül kell naponta szedni!!!


Mellékesen megjegyzem, hogy tabletta mellett NINCS peteérés. Ha pedig kihagysz tablettát, és emiatt mégis lesz peteérésed, az nem a "ciklustól" függ, hanem attól, hogy mikor hagyod ki.

Ergo: halálosan felesleges számolgatni, mert nincsen értelme.


Még melléksebben megjegyzem, hogy a Diane elsősorban NEM fogamzásgátló tabletta, és kizárólag fogamzásgátlás céljából NEM adható, főleg nem fél évnél tovább.

Ha neked nincsen hormonális problémád (és a továbbiakban sem szeretnél), akkor keress olyan orvost, aki tisztában van ezzel és írass fel olyan gyógyszert, amit fogamzásgátlásra fejlesztettek ki.

Ha indokolt nálad a szedése, akkor természetesen vedd úgy, hogy nem szóltam semmit.

2011. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors válaszokat.Az utolsónak a legfőképpen örültem,mert volt olyan pl ez a peteéréses történet is,amit még nem tudtam.És igen jól sejtetted az orvos a bőrproblémámra írta fel a tabit.:)
2011. dec. 17. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:

lehet, naná.. www.orvostudakozo.hu



amúgy a diane35 nem is fogigatlo.. :S de a peterérésedet meg ne számolgasd mert nincs mialatt szeded a tabit..

2011. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem fogamzásgátló,mert a doktor elsősorban a bőrproblémámra írta fel,szóval köszönöm tudok róla,hogy csak mellékhatása,hogy fogamzásgátló.:)
2011. dec. 17. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:
irj Dr. Hamvas Ferencnek a cimen amit adtam..
2011. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor okés:) Csak azért írtam, mert sajnos van egy pár eszement orvos, aki olyannak is felirkálja, akinél baromira nem indokolt a szedése:)


Jah és most figyeltem csak, hogy végül is nm élvezett el benned. Így már még kisebb az esély a terhességre, mint eredetileg gondoltam.

Szerintem ne idegesítsd magad miatta, de az utolsó kihagyott tabletta után még egy hétig használjatok óvszert.

Ha véletlen nem jönne meg a vérzésed a szünetben (de ne aggódj, meg fog jönni), akkor tesztelj.

2011. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha nem is ment beléd, akkor no para.. :)
2011. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen olvastam azokat.Némelyiken már sírtam a nevetéstől.A legjobban az tetszett amikor az orvos elvileg mellnövelés miatt írta fel a kislánynak.:D

Nem nem élvezett egyáltalán belém csak "elkezdtük a dolgot" de mondtam,hogy legyen gumit biztos ami biztos alapon.:)

Még egyszer nagyon köszönöm a válaszodat.:)

2011. dec. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!