Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valakinek gyógyszerész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek gyógyszerész ismerőse?

Figyelt kérdés
ha igen, egy telefonszámot írjatok már, hogy gyógyszerkölcsönhatásokról tudjak érdeklődni...fontos lenne!
2009. máj. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon megtalálod az összes gyógyszer szakmai előiratát és betegtájékoztatóját. Írd be a "szabadszavas keresés"-be a gyógyszer nevét, kattints a piros nyílra a kiválasztott gyógyszernévnél, majd alul az ikonokra:

[link]

2009. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. máj. 29. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltad, amit kerestél?
2009. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, mercilon foggátlót szedek, és most kaptam két szemcseppet,a zt néztem, de elvileg nem gyengíti, nincs bennük olyan anyag...Floxal cseppet, meg Efflumidex cseppet kaptam...azért megnézhetnéd nekem te is, ha van kis időd :)
2009. jún. 1. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod együtt, nincs kölcsönhatás köztük. Bár az egyik szemcsepp antibiotikum, de külsőleg használandó készítményeknél elhanyagolható a szisztémás felszívódás, vagyis nem kerül be a teljes véráramba, hanem csak a használat helyén hat, így nem okoz kölcsönhatást egyéb gyógyszerekkel.
2009. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) megszakításost alkalmaztunk,remélem nem lesz gond :)
2009. jún. 2. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!