Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen márkájú óvszert használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú óvszert használtok szeretkezésnél? Kort írjatok és nemet

Figyelt kérdés
mi a Durexet használjuk azon belül is az Ultra Thint vagy Elitet, 21 l
2012. jan. 27. 13:26
 1/9 pusztulatos póniló ***** válasza:
Amikor még azt használtunk Lifestyles, de mindenkinek más válik be. Nekünk pl pont az említett durexek szakadtak ki, volt h 12ből 2-3 is!
2012. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk egy se szakadt ki vagy Rakoból a színes vagy Lifestylesból a spermicides 21L
2012. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi: ) ***** válasza:
Amikor még használtunk,mi is Lifesttyle-szt,az bevált.
2012. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timi: ) ***** válasza:
bocsi Lifestyle* és 24/L
2012. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg használtunk mi is durexet használtunk, azon belül igazából mindegy volt, a gyümölcsöset szerettem pl. :)

Én nem bírok minden óvszert, valamelyik vagy olyan "síkosítóval" van ellátva vagy kidözsöl, vagy nemtudom, de néhány tolás után olyan iszonyatos égő fájdalmat érzek, hogy muszáj abbahagynunk. Rám egyedül a Durex nem volt ilyen hatással, pedig próbáltunk már elég sok félét.

Egyszer egy no name-el is próbálkoztunk, pár perc után én majdnem sírva fakadtam. Órákon keresztül, fürdés/kimosás után sem igen akart csillapodni a fájdalom, azt hittem soha többé nem fekszek össze a párommal. :) Nálunk a gyógyszer jobban bevált, ha muszáj, akkor pedig Durex, nincs több kísérletezés!!

2012. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
durex 12/L
2012. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a Durex Love,4 db-os,nekünk ez vált be! meg a Taboo márkájú,abból a Bigger fajta. a lifestyle és a többi kiszakadt rendszeresen!
2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Linduscicus válasza:

Mi durexet, abból is leginkább az elite verziót. Nem túl vastag az anyaga ahhoz, hogy zavaró legyen, és eléggé síkosított is.

A www.ovszerbolt.atw.hu oldalon olcsóbban és diszkréten be is szerezhetitek, egy ideje mi már csak onnan veszünk. :)

23/L

2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
rfsu a márka neve , de azt hiszem ez egy norvég cég , itt szoktuk beszerezni: [link]
2012. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!