Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlást használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlást használtok? Melyik mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés
Tablettát már nem akarok szedni a mellékhatások miatt!
2011. okt. 17. 00:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel. Nyilván jobb lenne nélküle, de mivel tablettát nem szedhetek, gyereket és abortuszt nem akarok, a többi védekezési módszerben pedig nem tudok annyira megbízni, inkább a biztonságot helyezem előtérbe. Egyébként annyira nem szörnyű a gumi, mint amennyire az emberek egy része hisztizik miatta.
2011. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer a legjobb,nemkaphatsz el semmi betegséget,nem terjesztesz semmi betegséget és tudod hogy 99%koasan tuti nem lessz baba(ha nem szakad el és nem töltik tele)

Menj el nőgyógyászhoz és tetess be spirált....

2011. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
naptármódszer + megszakitás, vagy pharmatex + megszakitás.
2011. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
jaa, nekunk tuti kényelmes, mert nem hormon, meg nem gumi, ami a barátomat zavarja.. meg én se élvezném ugy.. szerencse h imád a hasamra élvezni :)
2011. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
a spirál nagyon veszélyes, azt meg én nem vállalnám be..
2011. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2011. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: Csak beleolvastam. De amennyit elolvastam, abból nekem az derül ki, hogy sokan elégedettek vele. Persze vkinél meg gondot okozott, de vkinél a tabletta is gondot okoz. Nem hiszem, hogy rosszabb lenne, mint a tabletták. Persze kinek mi válik be.

De ez a hisztit nem igen értem, hogy egyesek szerint a spirál abortív eszköz. Persze mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy neki mikortól számít a zigóta/embrió egy emberi életnek. Nekem személy szerint onnantól, hogy beágyazódott. Terhességről is onnantól kezdve beszélünk.

2011. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
ok, csak én nem vállalnám be.. orgazmusnál fájdalom? meg hosszú vérzés? áá.. mindenféle méhen belüli eszköz veszélyes.. meg a tabletta is, azt én se szedném. szedtem már, és szörnyű volt.. ha nincs gondotok az óvszerrel, akkor hasznaljatok azt..
2011. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"A terhesség korai béta HCG tesztvizsgálata során megállapítást nyert, hogy minden spiráltípus mellett mégis bekövetkezhet a fogamzás és akkor, amikor az anya még nem is tudja hogy terhes, a spirál, sokszor már az 1-2 hetes magzatot megöli azáltal, hogy megkadályozza annak anyaméhbe való ágyazódását. "


Azt meg nem hiszem, hogy ezt orvos írta. Ennyi baromságot egy helyen...

HCG alapból csak akkor termelődik, ha a magzat már beágyazódott. A beágyazódás meg alapból 5-6. napon történik, szóval a 2 hetes magzat beágyazódását megakadályozni...ez nevetséges.


A "terhesség elleni védőoltás"-t meg már inkább nem is kommentálom:DDD

2011. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
naná h nem orvos irta.. én nem értek annyira hozzá, de nem is ezért linkeltem.. irtam 2 okot fentebb, h én személy szerint miért nem ajanlanam..
2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!