Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEÍTSÉG, Terhes akarok lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuncimókus8 kérdése:

SEÍTSÉG, Terhes akarok lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom (még) nem akar gyereked , de én igen. Palmatex fogamzásátló ilyen kúpom van. Amit együtt lét előtt kb.10 perccel fel kel helyezni. Nos ő úgy tudja fel teszem, de nem szoktam. Így nagyobb az esélye annak ,hogy teherbe essek. Az a problémám még ,hogy pajzsmirigy beteg vagyok és hallottam olyasmiről ,hogy nem lehet esetleg gyerekem. Ilyet nem mondott nekem az orvosom de kitudja. Na és még.. honnan tudhatom ,hogy terhes lettem? Terhességi tesztet nem akarok venni , barátom tudná. A reggeli hányinger meg a stb. szokásos tüneten kivűl meg lehet valahogy állapítani? Köszönöm előre a segítséget.


25/L


2012. jan. 30. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Alekosz majd segít.
2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem vagy 25 éves, már ne haragudj. És ha kiderül hogy terhes vagy és a barátod otthagy? Már most 2 okból is igaza lenne.

Egyrészt nem akar gyereket.

Másrészt hazudsz neki.


Terhességi teszt helyett egy IQ tesztet kéne végezned.

2012. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

te mekkora f.sz vagy ember!!! egy gyerek két ember KÖZÖS döntéséről szól!

remélem ott hagy téged a g.cibe és a nyakadon marad szegény gyerek!!!!!!!!!!!

2012. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
10 éve együtt vagyunk lassan, és igen 25 éves vagyok.
2012. jan. 30. 18:51
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
25 évesen több eszed lehetne...
2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért nem akar még gyereket mert ,hogy még fiatal vagyok. De hát nem 30 évesen akarok szülni , nem hagyna el. Nagyon szeretjük egymást. És ha teherbe esnék akkor ő is örülne.
2012. jan. 30. 18:52
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
háth.. izé.. ha a párod is örülne egy picinek miért nem akarod hogy lássa a terhességi tesztet?.
2012. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülne főleg hogy nem akar gyereket. Nagyon szőke vagy? Ha én pl. nem akarom egy gyárban véletlen bedarálni a fél kezem, de megtörténik, nem leszek boldog...
2012. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

úúristen.ezt az éretlen gondolkodást. én 18 ÉVES FEJJEL jobban fel tudom fogni, mint te.....

kajak őszintén kívánom h ott hagy téged....egy ilyen után...pfff....

2012. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem fogom le írni az egész sztorit mit hogy merre. De most nem azt kértem hogy hülyézzetek le. Hanem normális válaszokat kértem.
2012. jan. 30. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!