Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEÍTSÉG, Terhes akarok lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuncimókus8 kérdése:

SEÍTSÉG, Terhes akarok lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom (még) nem akar gyereked , de én igen. Palmatex fogamzásátló ilyen kúpom van. Amit együtt lét előtt kb.10 perccel fel kel helyezni. Nos ő úgy tudja fel teszem, de nem szoktam. Így nagyobb az esélye annak ,hogy teherbe essek. Az a problémám még ,hogy pajzsmirigy beteg vagyok és hallottam olyasmiről ,hogy nem lehet esetleg gyerekem. Ilyet nem mondott nekem az orvosom de kitudja. Na és még.. honnan tudhatom ,hogy terhes lettem? Terhességi tesztet nem akarok venni , barátom tudná. A reggeli hányinger meg a stb. szokásos tüneten kivűl meg lehet valahogy állapítani? Köszönöm előre a segítséget.


25/L


2012. jan. 30. 18:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen tetű nők remélem elkerülnek nagyívben!

Szerinted 10 év után miért nem akar gyereket tőled? Gondolkozzál már!!! Az hogy fiatal vagy az üres kifogás! Mert már nem is vagy fiatal!

2012. febr. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
egy 25 éves még bőven fiatal,csak sokan azt hiszik csak a tizenévesek fiatalok...de a gyerekszüléshez már egyátalán nem fiatal...
2012. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

REMÉLEM ENGEM ELKERÜLNEK AZ ILYEN UNDORÍTÓ DÖGÖK!!


Amúgy vasectomomia párti vagyok, mindkát oldalon KELL a fog.gátlás a fent említett okok miatt. Is...


22/F


Azmodeus

2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez a Cuncimókus8 mekkora egy kamufészek!


2012. január 30-án (e kérdés szerint) még 25 éves volt, kb. fél órával később már 28:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Másnap meg már csak 17:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2013. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
na, ez jó utolsó :D csak tudnám, mi értelme van ennek... szánalmas
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!