Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 8. napja szedem a tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 8. napja szedem a tabit (lyndi20) és ma lefeküdnék a barátommal megszakításossal, akkor ugye nem valószínű hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egyátalán nem biztos!
2009. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom le van írva a tájékoztatóba, és az orvosod is elmondta mikortól vagy védett. Ha a 8. szemnél már védett vagy, akkor már lefekhetsz vele gumi nélkül. Nem vagyunk orvosok, így honnan tudnánk h véd e téged akkor a gyógyszer. nézz utána
2009. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos a betegtájékoztató sok dolgot kihagyott, többek közt azt is, hogy ha először szedek tabit, akkor mikortól véd. nőgyógyászom meg semmit nem is kérdezett és nem is mondott, csak felírta, azt mondta, ez jó lesz nekem és minden le van írva benne. azért kérdeztem, hátha valakinek van tapasztalata és fel is lett világosítva. köszi azért a válaszokat
2009. jún. 1. 20:51
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én is Lindy20-at szedek,és tényleg kihagyták a tájékoztatóból,hogy mikortól hat. Megkérdeztem egy szülész-nőgyőgyászt aki azt mondta hogy :"Ha az első ciklusnaptól szedi, akkor azonnal véd, ha a cilus 2-5. napja között kezdte a szedést,

akkor 2 hét kiegészítő védekezés javasolt." dr. Domendi Csaba

2009. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. jún. 1. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az együttlét után is folyamatosa szeded akkor szerintem nem lehet gond.Szettem én is. Tudom mondani, hogy véd ha renszeresen beszeded.

2009. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!