Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az jó fogamzásgátlás ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó fogamzásgátlás ha nem használunk se gumit, se gyógyszert, hanem megszakításossal csináljuk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogyne, ha gyereket is akarsz. "Csak" 35 nő esik 1 év alatt a 100-ból teherbe így "védekezve". De azért jobb lenne, ha az ilyen IQ-bajnokok nem szaporodnának...
2009. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%
Csatlakozom az előttem szólóhoz...Azt tudod,hogy az előváladéktól is megtermékenyülhetsz????
2009. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó,hogy már van egy kislányom is ebből a fajta védekezésből!Legyen eszed,én már csak tudom!Bár a gyereket nem bántam meg!
2009. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hogy nem jó fogamzásgátlás, de ez NEM fogamzásgátlás. Már 100-szor le lett írva hogy miért (könnyű belehibázni+előnedvek). Nagyon nagy esélye van hogy így teherbe ess úgyhogy sürgősen válasszatok ki egy nektek megfelelő rendes fogamzásgátlási módszert! Ne legyetek felelőtlenek!!!!!!!
2009. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM! ne csináljatok butaságot!
2009. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyetek óvszert vagy szedjen a lány tablettát! én azt szedek és nem híztam tőle és még a bőröm is szebb:) vigyázzatok magatokra egy nem kívánt terhesség nem jó senkinek sem! legyetek okosak!!
2009. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha örülni fogtok ha esetleg összejön egy kisbaba, akkor elfogadható. Ha semmiképpen nem akartok még gyereket, akkor eszetekbe se jusson, mert egyáltalán nem biztonságos! Vagy szerencsétek lesz, vagy nem... Ez azért elég ijesztő arány... :)

Az egyik barátnőm és a párja világ életükben így "védekeztek". Aztán rájöttek, hogy gyereket akarnak, és másfél évi védekezés nélküli szex után jött össze a baba. Ezek után tovább folytatták a megszakításos "védekezést", és a dolog vége az lett, hogy tesója lesz kislányuknak!

Szóval gondold meg, hogy nem lesz- e baj, ha becsúszik egy baba.

2009. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Indul a baba-projekt...
2009. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletes. A perzsáknak is bevált, Dareiosz és Xerxész idején. Volt is kábé 1 millió katonájuk...
2009. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát nem akarunk még babát...ehhez szerintem még fiatalok vagyunk... én szeretném gumival, de ő nem szereti úgy... de már mondtam hogy vegyen gumit...

jah és egyből nem kéne lerohannotok... csak megkérdeztem. bunkók

2009. ápr. 12. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!