Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kezdtem el a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kezdtem el a fogamzásgátlót szedni, ma a 2. napon a gyógyszer bevétele után 3órával hasmenésem volt. Kiesett az egész hónap?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most végig szedem, utána megjön, aztán amikor elkezdem a 2. levelet onnantól fog védeni majd? Mivel ugye most az 1. levél elején hasmenésem volt:/
2012. febr. 5. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
olvasd már el a betegtájékoztatót!
2012. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de erről nincs benne semmi!


Annyi volt benne, hogy ha hasmenésem volt a tabletta beszedése után 3-4órával, akkor vegyek be még egy tabit. De az nem volt benne, hogy ettől függetlenül most védve vagyok e ebben a hónapban vagy nem. Ez az első levelem.

2012. febr. 5. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
és? olyan rész bizonyára van, hogy ha elfelejtette bevenni a tabit stb.... nyilván ugyan az a hatás...
2012. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hasmenésed volt, még védhet a tabi - ha pótolod a kihányt szemet. Megtetted?
2012. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Attól függ milyen tabit szedsz, a tájékoztató hiányában senki nem fog tudni erre 100%os választ adni.

Nekem is volt hasonló eset, mivel most kezdted el és még totál az elején vagy, szerintem vegyél be még egyet (a tájékoztató alapján) és ebben a hónapban védekezzetek máshogyan (is). Ha a 2. héten történt volna, nem a legelején, akkor nem lenne gáz, mert már benne lenne a hormon régebben a szervezetedben. De mivel most kezdted, szerintem legyetek óvatosak :)

20/L

2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. febr. 5. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából,ez a hasmenés dolog elég félrevezető..mennyire volt erős hasmenés?Kicsit hígabb volt? Ha 5 percenként mész ki wcr-e,és esetleg jön alul felül,akkor kell pótolnod!

De minden egyes hígabb székletnél úgysem tudnád mindig pótolni :)

Mit tettél végül?

2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon híg hasmenésem volt, sztem gyomorrontást kaphattam, mert még most is van... még nem potoltam, pont ez miatt :/ nemtudom most vegyek e be hasfogót, és mondjuk holnap reggel vegyem be a mai szemet, délbe meg a holnapit? :/
2012. febr. 5. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz a hasfogóval,ha ezalatt az aktív szénre gondolsz,mert a a fogi gátlót is összeszedi ám.

Olvass utána! :)

2012. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!