Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan / miért estetek teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan / miért estetek teherbe gyógyszer mellett? Mikor észleltétek először, hogy teherbe estetek (hányadik hónap)? Hogyan vettétek észre (tünetek)? Melyik gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap, triregol, nem jött meg!
2009. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem volt hányás, hasmenés, egyéb gyógyszer, elfelejtett szem(ek)?
2009. aug. 24. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt semmi, mert már én is olvastam meg hallottam olyanról aki triregol mellett teherbe esett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2009. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem éreztem szinte semmit, se hányingert csak néha hájt alul a hasam az meg máskor is előfordult. Nem jött meg akkor vettem tesztet. És nem emlékeztem rá hogy kihagytam volna egy szem gyógyszert is!

Ha ilyen gyanúd van vegyél tesztet!

2009. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én eccer feltettem itt egy kérdést h aki tabletta mellett esik teherbe annak megjön e? aztmondták, h igen, mert az nemigazi vérzés, hanem megvonásos vérzés. akkor ez most hogyisvan?
2009. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak parásabb vagyok a kelleténél, ezért érdeklődöm. Rengeteg mellékhatás gyötör és ezért nehéz kiszűrnöm, hogy mellékhatás vagy terhesség. 2x váltottam gyógyszert és félek, hogy az is bekavart, bár vigyáztunk nagyon.
2009. aug. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!