Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Majdnem egy hónap után is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hónap után is hatott a gyógyszer, vagy meddő?

Figyelt kérdés
A barátnőm már kb. egy hónapja nem szed fogamzásgátlót, előtte pedig egy Meliane drazsé nevű gyógyszert szedett.Ugyan ugy él szexuális életet, mint előtte és gyakran előfordul hogy a barátja orgazmus előtt nem veszi ki a péniszét.A barátnőmnek most mégis megjött,és nem tudja h h lehetséges. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. jan. 12. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj, de butus vagy, egy hónap alatt még a fiataloknak sem mindig sikerül teherbe esni.

ha már 3-4 hónap is eltelik, és semmi, akkor lehet gyanakodni, hogy valami nem stimmel. (persze, csak ha fiatalokról van szó)

2010. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap az még semmi.3 hónap minimum kell,hogy kitisztuljon a szervezete.Úgy tudom pároknál egy év sikertelen próbálkozás után ajánlják,hogy vizsgáltassák meg magukat,hogy nem meddőek-e.Egy hónap után semmit nem lehet mondani.Nem lesz mindenki azonnal terhes,akiben elment a párja,de a lehetőség fennáll.
2010. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szervezetből több idő míg teljesen kiürűl ( sajnos nem tudom pontosan mennyi meg ez attól is függ mennyi időt szedte)

Illetve lehet, hogy pont akkor nem voltak együtt amikor ő foganhatott volna és ezért sem lett várandós.

2010. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az h nem ürül ki hónapokig, nem azt jelenti h véd is...
2010. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h ha nem akar terhes lenni, akkor inkabb ne csinalja ezt. mert ennek baba lesz a vége.
2010. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlónak EGY NAP kell ahhoz, hogy kiürüljön a szervezetből, nem három hónap. Ez valami téveszme. Amint a lány nem szedi a gyógyszert, az nincs benne a szervezetében, és azonnal teherbe eshet. Mivel azonban a fogamzásgátló elvéknyítja a méhnyálkahártyát is, aki babát akar, annak javasolják a 3 hónap gumit, hogy ez idő alatt ismét megvastagodjon a méhnyálkahártya, és be tudjon ágyazódni a baba, csökkenjen a vetélés veszélye.


Védekezés nélküli szex esetén egy ciklusban 30% az esélye annak, hogy a nő teherbe esik.


A barátnőd babát akar? Mert egy év alatt kb 80% esélye van arra, hogy teherbe esik védekezés nélküli rendszeres szexuáléis élet mellett, és ha nem akar babát, akkor ez ÓRIÁSI FELELŐTLENSÉG!

2010. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, hogy hamar kiürül a szervezetből, azért is jön meg a következő hónapban, mert azonnal beindul a szervezet saját hormontermelése.

én úgy tudom, 1 hónap alatt regenerálódik a méh nyálkahártyája, de lehet, hogy 3.


mindegy, 3 barátnőm a tabletta abbahagyása után 1-2 hónap elteltével már teherbe is esett, pedig közelebb jártak a 30-hoz, mint a 25-höz. (tervezett babák voltak)

2010. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!