Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex-fogamzásgátló-terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex-fogamzásgátló-terhesség?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a fogamzásgátló szedésének kezdetekor 1 hónapig pecsételő a vérzés, majd 2 hónapig normális ciklus után fáradság alkalmi szédülés, rosszullét, hányinger jelentkezik, jelezhet-e terhességet?

Illetve a másik dolog ami érdekelne, ha közvetlenül tabi szedése előtt esnék teherbe mekkora az esélye hogy a fentebb leírtak ugyanígy lejátszódnak?


2012. febr. 7. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én is ezeket a tüneteket éltem meg , és elmentem dokihoz, aki azt mondta hogy túl erős a gyógyszer, írt fel enyhébbet és jobb lett. Azt mondta, tul nagy mennyiségű hormon flborította a szervezetem, és majdnem tönkre tette. A történet eleje az hogy háziorvos irta fel a gyógyszert, amig szedtem folyamatosan véreztem. emiatt kerültem dokihoz, aki enyhébbet irt fel, később nem volt már belőle gondoltam megprobálom a másikat hátha már nem lesz semmi és amig szedtem megint voltak a tünetek, de már az is vele járt, hogy egyáltalán nem kivántam a szexet sem, és folyamatosan felvoltam fázva. ezt megunva mentem el egy normálishoz aki végre egy árban is megfelelő enyhe de hatásos bogyót irt. Soha többet nem szednék mást, és azt is megbántam, hogy az olcsóbbhoz visszatértem.
2012. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!