Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka, hogy 1 nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy 1 nap után elmúlt a menzeszem?

Figyelt kérdés

A barátommal előző nap voltam együtt, és másnapra meg is jött, de 1 napra rá már el is múlt. Nem szedek fogamzásgátlót, de védekeztünk. Korábban soha nem volt ilyenem.

Lehetséges hogy terhes vagyok és ha igen, mennyi napra rá csinálhatok tesztet, hogy biztos legyen az eredmény?


2009. jún. 2. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Most kellene megjönnie? mert szerintem ez nem menzesz, csak a barátod felsértett valamit odabent, és attól véreztél, mint egyeseknél a szüzesség elvesztése :)
2009. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs, velem is volt már ilyen.. :) Ugyan így, hogy azután hogy együtt voltunk. És nem vagyok terhes. szerintem te sem
2009. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi gyors válaszokat! :)

Ezekszerint történhet vérzés kb az aktus után 5-6 órával is?

2009. jún. 2. 20:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen most kellene megjönnie.
2009. jún. 2. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Nem vagy terhes,ez biztos, hisze akkor nem lenne menstruációd!

Amíg van, addig nem kell aggódni.

Meg egyik napról a másikra nem lehetnél terhes

AZ ondók sem rakétával működnek... minimum 1 nap , amire elérnek a női petevezetékhez.Ott termékenyül meg.

Nem kell aggódnod, szerintem csak a szűzhártyád szakadt el.

De ha már többször szeretkeztél, és utána nem volt vérzésed, akkor egyértelműen nem szakadt át a szűzhártyád.

Mindenesetre is, ha gondolod csinálj meg egy terhességi tesztet, hogyha biztosra akarsz menni, de nyugi, semmi bajod sincs!=)

2009. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod és a segítséget! :)
2009. jún. 2. 20:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet már a terhességi teszt eredményében bízni 3-4 nap után?
2009. jún. 2. 20:48
 8/8 anonim válasza:
En ugy tudom, hogy kb 10 nap-2 het a tuti az otthoni tesztnel. De erdemes kettot csinalni par nap elteressel, vagy elmenni dokihoz, aki vizeletminta/ultrahang komboval eldonti... de O se tudja azonnal eldonteni.
2009. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!