Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném 4 nappal hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném 4 nappal hamarabb befejezni a tabletta szedését, hogy hamarabb jöjjön meg a menstruációm. Aki ennyivel korábban abbahagyta, nem tapasztalt valami negatívumot (pl. hogy nem jött meg, vagy tovább elhúzódott stb. )?

Figyelt kérdés
Utána megtartanám a 7 napos szünetet, és a következő levélnél bepótolnám a 4 kimaradt tabit.
2009. jún. 4. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem jó, tablettát elhagyni nem lehet a végéről, mert akkor nem hat. Ha nem akarsz ebben a hónapban mensit, mert elmész valahova nyaralni, vagy mittudom én, akkor megszakítás nélkül kezdd el a következő levelet szedni.

Tehát a 21 tabit mindig be kell szedni! Ha máskorra akarod tenni mostantól a mensi időpontját, akkor a 7 napos szünetet rövidítsd.

De amit írtál az nagyon nem jó megoldás, totál felrúgod vele a hormonháztartásod és a hatása sem lesz olyan erős, tehát simán lehet esély ígya babára.

2009. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bogyók számát tilos csökkenteni, ill. növelni. Mensit tolni csakis a szünet rövidítésével (hamarabb fog megjönni) / meg nem tartásával szabad, semmi más módon.
2009. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekes ez, mert a tabletta tájékoztatójában az van, hogy ha a 3. héten felejtjük el bevenni, akkor az egyik lehetőség az, hogy megtartjuk a szünetet. De inkább nem kockáztatok.
2009. jún. 4. 13:03
 4/5 anonim válasza:
Aki ilyen helyzetbe kerül az nyugodtan tegye azt hogy nem szedi be az utolsó néhány szemet. Semmiféle mellékhatása nincs. Én is hasonló helyzetbe kerültem néhány hete, ezért felhívtam a nőgyógyászomat ( aki mellékesen nagyon jó, ismert orvos ) és azt mondta egészen egyszerűen ne szedjem be az utolsó három szemet. Így három nappal hamarabb jött meg. Annyi csak hogy akkor ehhez igazítva kell majd elkezdeni szedni a következő levelet. Ja én a Milligest-et szedem egyébként. Szóval nem kell megijedni meg lehet így is oldani egyszer-kétszer a helyzetet.
2009. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem semmi bajom nem lett tőle, ugyanúgy megjött ahogyan kell. Semmiféle mellékhatás, vagy kellemetlenség nem adódott. Baba meg csak akkor sikerülhet be ha nem bírjátok ki legalább addig a sexet hogy az következő levélből beszedd az első két tabit. Nyugodjatok meg egyszer meglehet így is oldani.
2009. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!