Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy prostival és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DodiVVA kérdése:

Lefeküdtem egy prostival és azóta félek. óvszerrel dugtunk de hallottam egy para dolgot. Igaz e hogy az óvszeren olyan mikroszkopikus nagyságú lyukak vannak amin az ondó nem megy át viszont az AIDS igen. Vizsgáltassam ki magam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
a gumi arra van kitalálva hogy se a pu.nci nedvet se a vért se az ondót ne eressze át.aki ezt a baromságot mondta az csak szopatott téged.nem véletlenül találták ki a gumit,nem a csak az ondó miatt hanem pontosan az aids és egyéb fertőzések ellen is.
2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd felterjesztünk a Darwin díjra. Egyébként nem igaz. Elég szar óvszer lenne ha ez igaz lenne.
2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
csak valami idióta haverod szivatott gondolom,nem véletlenül találték ki a gumit.
2012. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nemi betegségek amitől nem véd meg az óvszer, lehet érdemes lenne kivizsgáltatnod magad.
2012. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

ma 13:53


persze hogy van olyan,de ha a gumi a farkán van azt akkor sem fogja elkapni,nem véletlenül találták ki.max ha valamit el kapsz az olyan ami nyál utján terjed és azt is csak akkor ha smárolsz vele.

2012. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ez biztos hogy így van??? Nagyon félek...egy tanártól hallottam ezt...én hiszek neki ő 100szor okosabb mint ti vagytok....az igazat akarom hallani...
2012. febr. 20. 13:58
 7/33 anonim ***** válasza:
ha a gumi nem szakad ki,akkor nem kap el semmit!mit gondolsz miért találták ki??dísznek vagy poénnak?hogy jaj de jó felhúzogatni.nyugi kérdező,ha a gumi nem szakadt ki akkor nem kell parázni,de ha nagyon meg akarsz nyugodni akkor menjél el vizsgáltasd meg magad,amúgy ha el is kaptad volna az aids sem egyből jelentkezik hanem elég sokáig lappang,akár hónapokig évekig és semmi tünete nincs,akkor támadja meg a szervezetet amikor a leggyengébb és elég sokáig lappang.de menj el ha meg akarsz nyugodni.
2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Macs1209 ***** válasza:

13:55. Hiába a gumi, bármilyen bakteriális / gombás

fertőzést elkaphatsz!!!!

2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ez baromság haver...csak az AIDS megy át rajta
2012. febr. 20. 14:02
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
A gumit arra találták ki, hogy ne legyen terhes az illető, meg 1-2 nemi betegségtől megvéd, de nem mindentől. Ennyi a lényege, csak magatokat nyugtatjátok azzal, hogy a gumi mindentől megvéd
2012. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!