Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy prostival és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DodiVVA kérdése:

Lefeküdtem egy prostival és azóta félek. óvszerrel dugtunk de hallottam egy para dolgot. Igaz e hogy az óvszeren olyan mikroszkopikus nagyságú lyukak vannak amin az ondó nem megy át viszont az AIDS igen. Vizsgáltassam ki magam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

ma 13:58


igen??és még is hogyan ha a gumi a farkadon van??h az a gumi nem lyukas akkor hogy kapnád el??nem értem komolyan..elmagyaráznád hogy ha a farka nem ér hozzá a puncihoz közvetlen akkor hogyan kapja el?

2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

ne paráztassátok a kérdezőt!


a gumi megvéd, az AIDS ellenes kampányban is nyomták ezerrel


max akkor aggódj, ha sebzett szájjal kinyaltad, de akkor valószínű hogy a ribi HIV+

2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

jav: de akkor SEM valószínű


bocs

2012. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Minek kérdezel ha a válaszokat nem fogadod el?

Amugy az AIDS önmagában nem megy át rajta. Igaz, hogy átférne, de ahhoz a nemi váladéknak vagy vérnek stb is át kéne férnie(vivőanyag) amit viszont az óvszer nem enged át. Szóval nagyon elhanyagolható az esélye, hogy fertőzött legyél. A biztonság kedvéért azért vizsgáltasd ki magad ha már kétes helyen voltál.

2012. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
És mi van a mikroszkopikus lyukakkal??? azon átmegy az écc(AIDS)
2012. febr. 20. 14:06
 16/33 anonim ***** válasza:
mindegy kérdező itt paráztat mindenki össze vissza,meg hülyeségeket beszél,meg a fele nem is ért hozzá.én azt javaslom hogy megnyugodjál,menjél el vizsgáltasd ki magad,az a legtisztább.máskor meg kerüld a prostikat és keressél egy rendes barátnőt.
2012. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem hiszem, hogy a gumi áteresztené, de ha belegondolok mi lucsok folyik ott ilyenkor a nőből, nem hiszem el, hogy az nem kerül rá a fanszőrzetedre vagy a péniszed tövére. Egy szemölcsvírusnál meg herpesznél nem bíznék a gumiban. Ha férfi lennék. Nőnek jobban véd, mert férfiaknál csak az ondó meg az előváladék ürül, annak meg kisebb a szóródása. Szerintem.


De minek dugsz prostival ha fosol a betegségektől? De mindegy is, ez a te dolgod.

2012. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen rögeszmés és értetlen vagy, akkor neked már mindegy.
2012. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Nem tud átmenni rajta, mivel az AIDS önmagában életképtelen. Azaz kell a vivőanyag mint az ondó vér stb...Azt az óvszer nem engedi át. Az óvszer nem az AIDS ellen véd hanem a a nemi váladékok átfolyásától. Az AIDS pedig csak abban életképes...Azaz anélkül nem megy át.

Kicsit nézz utána. Abban igazad van, hogy a mikroszkópikus lyukakon átférne, de nem fog átmenni mert megdöglene előbb..

2012. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Macs1209 ***** válasza:

Kb úgy, hogy a baktérium nincs láncra verve, hogy

csak a puncin belül lehet, és csak a farkadon ke-

resztül fertőz.


Kezeddel megsimogatod a puncit, utána kimész, és

amikor elrakod a brét, már meg is fertőzött egy

nemibetegséget terjesztő gomba pl.


Ez közvetett átvitel.


AIDS-hez testnedv csere kell. 5 liter nyál, vagy

pár csepp vér vagy hüvelyváladék/előváladék/ondo.


Hopp! Akkor most az okosok kapják össze magukat, és

tanulmányozzák a biológiát. Lehetőleg ne a google

első találatát....

2012. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!