Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettás fogamzásgátlás - mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettás fogamzásgátlás - mi legyen az ondóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel nemrég tértünk át az óvszerről a fogamzásgátló tablettára. Felmerült azonban egy nem várt probléma: az aktus lezajlása után a "cucc" egy része kifolyik, és mindent összeken. Másoknál is előfordul ez? Ti mit tesztek ellene?


22/F, 20/L


2011. nov. 26. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nyalasd ki vele, ha már belédlőtte. vagy menj ki a wc-re és nyomd ki magadból ott és húzd le. töröld meg.enny.
2011. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinyomja a hüvelyéből egy zsepire, majd megtörli. Következő pisilésnél meg távozik a többi.

Nem egy nagy ördöngősség...

2011. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Én vagy zsepivel vagy zuhannyal orvosolom ezt a borzasztó nehéz problémát.

Valszeg zseniális képességeim vannak, mert nekem senki nem mondta, egyszerűen jött magamtól, hogy a belőlem csöpögő spermát valahogy eltüntessem, és ne csak nézzem mélabúsan, hogy Na azzal ott most mi legyen? Tudom már! Kérdezzük meg gyakkérdéseken!

XD

Jó bocs, de érted... csak... picit kell gondolkozni hozzá. :D

2011. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig van a közelben zsepi, jobb esetben WC-papír. Mikor vége az aktusnak, odateszem a papírt, kicsit még összebújunk, aztán megyünk mosakodni. Az optimális, ha a lány teljesen megmosakszik ott, ha erre nincs lehetőség, akkor legalább a csapból egy kis vízzel nem árt leöblíteni. Mondjuk nekem utána is egész nap folydogál ki a dolog, vagy például ha este szeretkezünk, akkor másnap reggel, úgyhogy ilyenkor szoktam betenni egy tisztasági betétet.

A zsepi persze az esetek 90%-ában van a közelben (bár sokszor ilyenkor is elég nyakatekert pózban sikerül elérni, ha elfelejtjük odakészíteni. A maradék 10% ban úgy oldjuk meg, hogy amint kihúzza a barátom, igyekszek olyan pózba kerülni, hogy ne tudjon kifolyni, pl. gyertyába- a barátom pedig hoz zsepit.

Egy barátnőm viszont azt mondta, hogy ő pl. a kezét rakja oda, és abba folyik a dolog, amíg elfut a wc-ig.

Nálunk eddig bevált, 3 év alatt még soha nem lett oda semmi a combunkon/fenekünkön kívül.

20/L

2011. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vicces miket olvasni :D Pl. a gyertyamutatvány vicces lehet :D


Nekem mindig van egy törölköző a közelben, megtörölközöm vele utána/magam alá terítem, ennyi. Ha az nincs, akkor zsepi.

2011. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyétek meg.
2011. nov. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
tároljátok befőttes üvegben!
2011. nov. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából arra a problémára kerestem megoldást, hogy ne kelljen külön ügyelni arra, hogy mikor/hogyan húzom ki, de akkor ezek szerint másoknak sincs jobb módszere erre. Zsepi ill. zuhany nyilván eszembe jutott.


00:06: értő olvasás! "Barátnőmmel"->én vagyok a fiú. Amúgy mi bajod azzal hogy "már belélőttem"? Csak mert úgy érzem a hozzászólásodból, hogy mintha megalázónak éreznéd a dolgot.

00:12: akkor most én is zseniális vagyok? A kérdés az ennél jobb módszerre vonatkozott. :-)

00:13: "Egy barátnőm viszont azt mondta, hogy ő pl. a kezét rakja oda, és abba folyik a dolog, amíg elfut a wc-ig." -> a wc-re sprint kicsit illúzióromboló, ezért is szeretnénk valami megoldást, ami nem ez. De akkor marad a zsepi, kis pihi, majd fürdőszoba.


01:43, 01:57: ha értelmeset nem tudtok mondani, minek válaszoltok?

2011. nov. 26. 02:09
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
iirjatok mmá vmit szarságot ez uncsii
2011. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jézusom... hogy kéne mégis bent maradjon? Hol? Minden alkalomra külön zsbe kéne legyen vagy mi?

Ellene? Semmit. Max amikor folyik, akkor odeteszünk egy papírzsebkendőt.

2011. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!