Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fejeztem be az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fejeztem be az elso level milligest tablettamat. Ma megjott a menstruaciom, remeltem, hogy nem lesznek gorcseim, de megis nagyon faj. Nektek a tabitol elmult a fajdalom? Mennyi ido utan? Ha a fajdalom maradt ugy nem jelenti h nem hat a tabi?

Figyelt kérdés
a valaszokat elore is koszonom:)
2009. jún. 5. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
ugye nem jelenti,hogy* -bocsanat picit siettem mikor irtam
2009. jún. 5. 13:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már az elsőnél elmúlt, pedig előtte majd meghaltam. Ez csak egy esetleges mellékhatása a tabinak, nem kötelező dolog...
2009. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért kezdtem el szedni a tabit, mert enélkül iszonyatosan görcsölt a hasam minden hónapban. Annyira, hogy elájultam és hánytam is.

Amióta szedem szinte egyáltalán nem is fáj a hasam, végre tudok normális életet élni "azokon a napokon" is :)

Már nem emlékszem, de szerintem első hónapban még nekem is jobban fájt, aztán egyre gyengült hónapról hónapra és a mennyiség is kevesebb lett.

2009. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!