Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szülés után milyen fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után milyen fogamzásgátló módszert válasszak szoptatás alatt, illetve majd elválasztás után?

Figyelt kérdés
Már 2 gyereket szültem, többet nem szeretnék (habár soha ne mondd, hogy soha!). A felhelyezett tárgyaktól írtózom és hízni sem szeretnék semmitől sem :) Köszi a válaszokat előre is!
2008. ápr. 8. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy hallottam anyutól, hogy szülés után lehet csak spirált használni, de az jó..
2008. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a spirálról rengeteg rosszat hallottam, én biztos, hogy nem használnám. Inkább egy alacsony hormontartalmú fog.gátló! De ha ez sem jó, még mindig ott van az óvszer, a kúpok és krémek!
2008. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát van a spirál,ebből van rezes vagy hormonos,illetve vannak a csupán progeszteron tartalmú fog.gátlók,ezeket lehet szoptatás közben is használni. csak mindig ugyanabban az időben kell őket bevenni.Ettől állitólag nem fogsz hizni mert nincs benne ösztrogén.de ezt a dokitól kérdezd meg.Meg persze vannak a gumi+krém verziók,amit nagyon jónak tartok,de látom te nem szeretnéd.Legvégső esetben a sterilizáció.Ja,és elválasztás után már lehet nyomatni a kétfázisú hagyományos tabikat.( bár én tabiellenes vagyok)

Hát most ennyi jutott eszembe...

2008. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!