Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? /alul leirom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? /alul leirom részletesen mi történt/

Figyelt kérdés

lefeküdtünk a pasimmal,és épp a vége elött lett defektes a gumi,nemvettük észre és belém élvezett...

utána rögtön mentem a mosdóba és kiszedtem magamból amennyit csak tudtam,utána megnéztem a termékenységi naptárban,és szerencsémre pont abban az időszakban voltam amikor nem valószinű a teherbe esés..bementünk a korházba 72 órásért de nemadtak,aztmondták hogy mennyünk vissza hétfőn /pénteken történt az eset/ pasim elmondta annyának is,mert akartunk venni vmit a gyógyszertárban,de aztmondta hogy ne... és végül nem mentünk vissza hétfőn...


2012. febr. 22. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Neked ilyenkor este jutnak eszedbe ezek az idiota kérdések?
2012. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"pasim elmondta annyának is,mert akartunk venni vmit a gyógyszertárban,de aztmondta hogy ne... és végül nem mentünk vissza hétfőn..."


Hát a pasid annyának nem sok esze van!Attól hogy nincs peteérésed lehetsz terhes!

2012. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát már a nyelvtan tanulás helyett is csak a szex megy. Ajjaj...
2012. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egy kórházban ilyesmire SOHA nem mondják azt, hogy gyere vissza hétfőn!!! fake.
2012. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kértem nem szánalmas beszólásokat kössz -.-
2012. febr. 22. 18:25
 6/14 A kérdező kommentje:

hát akkor ne hidd el

ijet szól a nővér mennyünk vissza hétfőn és kérjünk súrgősségi időpontot

2012. febr. 22. 18:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyet még én sem hallottam, mivel azonnal adják, ki kell váltani és a lehető leghamarabb bevenni. Ha gond adódna, a nővért nyugodtan feljelentheted, sőt így is, mert jogtalanul járt el!


23/N

2012. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tudod, sürgősségi időpont, olyan nincs... szerinted, ha odamész, épp elvérzés szélén vagy, azt mondja, h gyere vissz hétfőn? ez pont olyan sürgősségi dolog -.-" fake.
2012. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
alapbol mit csinálhatnék ha azt se tudom kivolt aza nővér?
2012. febr. 22. 19:02
 10/14 anonim válasza:
Ma én is így jártam.Az ügyeleten nem adtak ki receptet 72órásra holnap kell bemennem nőgyógyászhoz, remélem még nem késő.Egyébként kérdező szerintem tesztelj!
2012. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!