Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nem szeretnek részletesen beszélgetni arról, hogy hogy vannak, mi történt velük, milyen volt a napjuk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.... :D
2010. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ezzel csak untatnánk a nőket.
2010. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egyszerüen, mert ilyenek vagyunk... de hogy miért fogalmam sincs :D
2010. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én pasi vok,és én sem szoktam ilyenekről beszélgetni,csak akkor ha kérdeznek,de azt is gyorsan lezárom pár szóval.És hogy miért?Nem tulajdonítok olyan nagy jelentőséget minden apróságnak,hogy arról keljen beszélni.
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha valakit szeretek, akkor az nem untat:) minden érdekel ami vele kapocslatos..:) vagy nem?
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De őszintén!Érdekel egyáltalán benneteket,hogy mi is van velünk?
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Ez tényleg fura. Én sem szeretek. De én szoktam olyat, hogy beleordítom a barátnőm arcába, hogy "húsos kis vagináját 12 éves diáklányomnak kinyaltam, és egy percig sem gondoltam rádeehehehe". Néha megsértődik. Pedig csak ilyen humorérzéekem. ÁJáhá.
2010. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én mindig megkérdezem a barátomat h milyen volt a napja mi jót csinált a munkahelyén. Ha nem történik semmi akkor azt mondja h semmilyen, ha történik azt elmondja! De magától nem hinném h belekezdene! 24/L
2010. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én éppaz ellentétje vagyok ennek o_O imádok beszélnia rrol h mivolt velem és elégböven kifejteni és ezt ismeröseim szeretik is mer nemegyszerü helyzetekbe kerülökxD 16/F
2010. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen mesélek a napomról, néha talán már túl részletesen is, de a párom legalább meghallgat és őszintén érdeklődik 4 év után is :)

25F

2010. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!