Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki 1 hónapos terhes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 1 hónapos terhes, akkor annak kimutatja már napközben is a terhességi teszt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ugyebár mindenki azt mondja, hogy a terhességi tesztek a reggeli vizeletből mutatják ki a legjobban a terhesség vagy a nem terhességet.
2012. febr. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapos terhes vagy sztem már napközben is kimutatja.
2012. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy te hogyan értelmezed az 1 hónapos terhességet.

Ugyanis hivatalosan a terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják.

Mondjuk 28 napos ciklus esetén az 1 hónapos terhesség még igazából csak két hetes, amit közel sem biztos, hogy kimutat a teszt.

Bár elvileg azért két hét után megbízható eredményt adnak.

2012. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nazira ***** válasza:
Ha olyat veszel ami napközben is kimutatja akkor igen már kimutatná. Reggeli tesztet nem hiszem ,h jó ötlet délután csinálni.
2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez most komoly??? ugye nem....
2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szija ha terhes vagy kimutatja akár reggel akár dél után. Én mikor kimaradt a menstruációm másnap már délután vettem is tesztet és ki is mutatta bár elég halvány volt meg csináltam mégegyet reggel az sokkal erősebb volt! Tehát kimutatja dél után is meg bármikor ha terhes vagy de a reggeli elsőből a legerősebben és a legegyértelműbben. :)
2012. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!