Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász Triodena helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász Triodena helyett Lindynette 20at írt fel. Ez jobb? Mennyibe kerül? Attól, hogy kevesebb a hormon benne, még ugyanolyan hatásos? Triodenától sokat fáj a fejem, ezután el fog múlni? Híztam is, a Lindynette szedésével tudok majd fogyni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja szedem a Lyndinette-et, mert nekem egy másiktól fájt a fejem. Eddig semmi rosszat nem tapasztaltam, viszont én 5700.ért vettem azt hiszem, nem tudom már, de több mint 5 ezer volt a 3 havi adag.
2008. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen ma vettem Lindynette 20-at, 5525 Ft volt. Szerintem annyiból jobb, hogy kevesebb hormont tartalmaz, ergo kevesebb az esélye, hogy felborítsa a hormonháztatásodat. Nekem éppen ezért ezt írta fel a dokim. A hatása ugyanolyan, mint bármelyik másik tabinak. Nekem nem volt semmilyen problémám a gyógyszerrel, nem jelentkezett a mellékhatások közül semmi. Sőt, inkább pozitív mellékhatás jelentkezett, ugyanis a bőröm szebb lett tőle. Fogyni nem hiszem, hogy tudsz tőle, hiszen nem arra találták ki. Bár mindenkire máshogyan hat :-)
2008. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne hatásos a kevesebb hormonnal, akkor nem is árusítanák! Egyébként vannak olyanok, akik fogyást tapasztalnak tabi mellett! Én már a 6. levéllel kezdem a Belara-t és nem híztam tőle, de a bőröm szebb lett, meg a görcseim is enyhülnek! Szerintem mindkei máshogy reagál a tabikra! :)
2008. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb, mint a Triodena, mert alacsonyabb a hormontartalma, korszerűbb. Attól hogy a hormon kevesebb benne, még ugyanolyan hatásos. Azt viszont senki nem tudja megmondani neked, hogy jó lesz-e, mert mindenkire másképpen hatnak. Lehet ettől is fájni fog a fejed és lesznek mellékhatásai (de az is lehet, hogy nem), akkor el kell menni és íratni egy másikat. A lényeg, legalább 3 hónapig szedni kell egy fajtát, hogy kiderüljön jó-e vagy sem. Az ára 5-6 e Ft között mozog.
2008. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!