Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hatásos? és hasból hogy...

Így hatásos? és hasból hogy tudnénk fogyni?

Figyelt kérdés

mini stepper-ezek(taposás): reggel 15 percig

este 20 percig és napközben is még 15 percig...

de ez csak comb+popsiból fogyok...ja és plusz idétázzom..

és hasból hogy tudnánk fogyni?? előre is köszönöm


2011. júl. 24. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsii azt elfelejtettem mondani hogy napi folyadékom 2,5-3 liter,csak vizet iszom vagy csak szénsav mentes vizet iszok..
2011. júl. 24. 18:50
 2/4 bix ***** válasza:

szénsav nem fog befolyásolni semmit.


helyi fogyás nincs. a hízás se helyi, a fogyás se az. globálisan fogysz, futással is lejön a toka, a hát, a has, a comb, a kar, és úgy ált minden.


indulásnak jó lehet a mozgás, de később úgyis látod ha leáll vagy nagyon lelassul akkor változtass a mozgáson, mert ez később kevés lehet

2011. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
felülésekkel pl., tehát a hasizomerősítéssel
2012. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demeve ***** válasza:
68%

Régi a kérdés, de mindig aktuális.

(Leírom, amit én tudok róla, hátha valakinek hasznára válik...)


A külső hasizmok idővel, ha nincsenek kondiban tartva, kinyúlnak, esetleg szét is válnak, ha nagy a pocak (pl. férfiaknál sörhas vagy ilyesmi). A felülések pedig több rosszat csinálhatnak, mint jót. Nyomást gyakorolnak a szövetre, amely összeköti a külső hasizmokat, ezáltal pedig ezek még jobban szétválhatnak.


Megoldás: Feszítsd meg hasizmaidat, és összpontosíts a legkisebbre, a haránt hasizomra. Mivel ez az izom az egyenes hasizmot "átöleli", így a hasizom feszességéért is felelős. Ha már nem jelent gondot a hasad behúzva tartása, akkor kezdődhet a hasizmozás. A felülés is ok, de a speedfitness a legjobb tapasztalatom szerint. Ehhez hozzájöhet a Lipodrink+, mint komoly segítség a belek tisztán és egészségesen tartásában, amivel megakadályozod a puffadást, ami ugye a hasizmok feszesítésének egyik legfőbb ellensége.


Fontos:

_______


Amit tenned kell:

• Igyál sok vizet, ösztönözve szervezetedet a felgyülemlett folyadék eltávolítására!

• Fogyassz rostokban gazdag élelmiszereket!

• Fogyassz magas víztartalmú gyümölcsöket és zöldségeket, mint a narancs, paradicsom, spárga, zeller, melyek enyhe, természetes vízhajtóként hatnak.

• Fogyassz káliumban gazdag élelmiszereket, mint a banán, spenót, sárgabarack, mert ellensúlyozza a nátriumot, és segít a víz eltávolításában.

• Egyél lassan! Amikor gyorsan eszel, több levegőt nyelsz, és ez puffadáshoz vezet.


Amit nem szabad tenni:

• Szénsavasat inni - puffadást okoznak.

• Sok sót enni, mert az visszatartja a vizet az egész szervezetben, beleértve a hasat is.

• Rágózni, mert levegőt nyelsz és puffadt leszel.


+++Próbáld a stresszt sporttal, jógával, forró fürdővel vagy sok alvással lekezelni, mert iszonyat zsírfogó, ha amúgy nem koplalsz, ugyanis a szervezet a sok méreganyagot, amit a stressz "termel", zsírbörtönbe zárja, hogy a szerveket ne károsítsa.+++


Én szülés után tartottam ezeket, plusz speedfitness heti 1x, plusz fehérjében és zöldségekben gazdag étrend, szénhidrátnak reggelire édes gyümölcs, zabpehely vagy Scitec Manna, ami elvette a további édesség iránti vágyamat (persze ehhez el kellett telnie 1-2 hétnek, hogy elég legyen ennyi szénhidrát a pici lelkemnek), és 2 hónap alatt 20 cm-t fogytam derékból. Mielőtt nekiálltam, el se hittem hogy eltűnhet a sok zsír a hasamról, de mégis eltűnt, szóval érdemes betartani. Esetenként bekajálhatsz bármiből, mert ez nem egy időkorlátos diéta, hanem életforma, tehát heti 1-2 alkalom nem fog mindent elrontani, amiért olyan sokat tettél addig.



Ha segít elmondom, mit ettem egész nap, hogy nem kellett éheznem, és nem volt semmilyen hiányom sem:

____________________________________________________________________________________________________


Reggeli:

- 1 adagolókanál Scitec Manna teljesértékű étkezést helyettesítő por (Ezt most fogom felváltani amúgy a Scitec Nutrition Restyle Shake-kel, csak hát ez utóbbi jóval drágább)

- vagy édes gyümölcs

- vagy 2-3 kanál zabkorpa, zabpehely (vigyázz, mert ha sokat eszel, nagyon hízlal!!!) vízben, tejben, joghurtban stb.


A nap további részében:

saláta (zaba mennyiség):

-4 paprika

-1 ubora

-4 nagy paradicsom vagy 10 koktél

-1 fejessaláta

-1 fej apróra vágott pírított hagyma

-2 szelet bármilyen sajt (pl. trappista) grillezve

-1 szelet hús (a csirkemell vagy pulykamell nyilván eredményesebb, de én fincsi hazai füstölt sonkával szoktam csinálni, vagy ha az elfogy, akkor prágai sonkával, mert az a kedvencem, és így sem rossza az eredmény)

-rántotta 2 tojásból.


Estére úgy eltelek, hogy semmit nem bírok enni. Ha mégis nasizhatnékom lenne estefelé is akár, nem szégyenkezem megenni 1 mokkáskanálnyi nutellát vagy 1 kanál kukoricapelyhet. Ez azért nem gyakori jelenség, de megesik.


BOCSÁNAT A KOMMENT HOSSZÚSÁGÁÉRT, DE SZERINTEM NAGYON JÓ MÓDSZER, ÉS MEGÉRI KÖVETNI, MERT NÁLAM BEVÁLT. :)

2013. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!