Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csokidiéta hatásos? 2-3kg-t...

A csokidiéta hatásos? 2-3kg-t szeretnék vele fogyni.

Figyelt kérdés
Ha igen, hány kg-t fogytatok vele ? Tényleg csak 1-2 napig lehet?
2011. júl. 17. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ugye ezt a humor kategóriába szántad?
2011. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Egy diéta pont arról szól, hogy nem tömöd a tested szeméttel.

A csokira nincs szüksége a szervezetednek.

2011. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség...
2011. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én pár éve somlóival fogyóztam :D Első nap rengeteget ettem belőle. Második nap is szépen termeltem, harmadik nap már rá sem bírtam nézni. Mivel az elhatározás az volt, hogy csak somlóit, semmi mást, ezzel az elvvel -harmadik naptól semmi- biztos fogytam volna. :D :D :D
2011. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kalóriadeficites étrend, mozgás. csokoládé opcionális, ha nincs benne cukor akkor.. pff.. bele lehet venni, de ugye minek?
2011. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:

hol haallottad? szerintem pont azt eszed, ami a leghizlalóbb szénhidrát pl cukor... - de nem vagyok szakember.

Ha így kell a csokis íz, miért nem inkább diabetikus csokis tejtermékkel próbálod? ott a fehérje: tej, nincs cukor, a szénhidrát max 19g / 10dkg, és a csokis íz marad.

2015. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!