Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy hete késik, miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hete késik, miért van ez?

Figyelt kérdés
késik a havim. voltunk már együtt a barátommal, vagyis már bennem volt de még a szűzhártya nem szakadt el, meg fájt is nagyon, úgyhogy abba kellett hagyni. védekeztünk is, a gumi sem szakadt el, de egyszerűen nem akar megjönni, miért van ez? segítsetek légyszi!!
2009. jún. 7. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Görcs, idegesség, ha az első volt, akkor kicsit felborulhatott a hormonháztartásod, sok mindentől lehet.

Felfáztál, nagyon izgulsz vizsgadrukk, ilyesmi.

2009. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi millio lanyt erint ez a problema..hogy kesik d evedekeztunk........nekem olyan is volt h 3 honapig nem jott meg es mi tenyleg nem is vedekeztunk, mivel kulfoldon voltam varnom kellett a nogyogyasszal mig hazaerek....persze legalabb 10 tesztet megcsinaltam mind negativ lett...de volt hogy mar idegesegembe pozitivnak is hittem.Aztan csodak csodajara mielott hazaindultam volna 3 honap utan megjott......mindenki mas barmi okozhatja a kesest.Biztos hogy nem vagy terhes.

monkey

2009. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szűzhártya nem számít, teljesen ép szűzhártyával is gyönyörűen teherbe lehet esni. Ne falnak képzeld el. Nyílások, lyukak vannak rajta, azon keresztül tűávozik a menstruációs vér is.


Segítene, ha beírnád a korodat, de feltételezem, hogy valahol 14 és 16 között lehetsz. Ebben a korban a vérzés gyakran még nem rendszeres. Ráadásul az első együttlét stressze is közrejátszhat abban, hogy késik. Ha védekeztetek, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni - de ha már egy hetet késik, akkor egy terhességi teszt nem árthat, és nem is drága.


Nekem is volt olyan, hogy egy hetet késett, pedig én akkor nem voltam együtt senkivel, és 30 fölött járok már. A stressz simán előidézhet ilyet.

2009. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok

de máskor azért kb normálisan jött

mondjuk én is erre gondoltam h felborult a hormonháztartásom azáltal h együtt voltunk valamilyen szinten

2009. jún. 7. 17:04
 5/6 anonim válasza:

Csinalj egy tesztet, abbol bajod nem lesz, de en meg azzal is varnek par napot/egy hetet.

Ne parazz, ha vedekeztetek nem hiszem, hogy terhes lennel :]

De erdemes elmenni dokihoz, hogy minden rendben van e, a teszt eredmenyetol fuggetlenul. Legalabb Te is megnyugodsz.


Fel a fejjel! ;]

2009. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. jún. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!