Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee vagy Yasminelle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee vagy Yasminelle?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leginkább egyik sem.
2012. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt miért mondod?
2012. márc. 1. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
amit a doki felír
2012. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el, hogy melyik tabit szeded, hanem a nőgyógyász...
2012. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi tudom én is. azt mondta hogy a 2 ugyanaz csak más gyártja és döntsem el melyiket írja fel
2012. márc. 1. 20:13
 6/12 anonim válasza:

a barátnőm jasminelle-t szed és a mellnövekedésen kívűl eddig nincs más mellékhatása teszi a dolgát

de azt mondják a jasminelle ugyanaz , még a gyártó is ugyanaz volt de valami jogi hülyeség miatt gazdát váltott amugy mindkettő jó

2012. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah, nem te választasz. lehet, hogy valami teljesen mást ítél jónak a nőgyógyász. én pl novynette-t kaptam. és tök elégedett voltam vele
2012. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó 2 kommenttel feljebb leírtam, légyszi olvass vissza
2012. márc. 1. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz, akkor tök mindegy. Praktikusabb az olcsóbbat...
2012. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék másik orvoshoz is a biztonság kedvéért, mert nem tűnik valami alaposnak a dokid... nem hallottam még olyanról, hogy a páciens dönti el, melyik bogyó a szimpatikusabb. Bár nem ismerem ezeket a tabikat, szóval lehet, hogy tényleg nincs különbség. De egy másodvélemény sose árt...
2012. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!